Butiki Van Cleef & Arpels I Cartiera Otwarte W Nowym Jorku

Butiki Van Cleef & Arpels i Cartier zostały otwarte w American Mall na Long Island w Nowym Jorku, aby powitać świąteczny sezon sprzedaży. Callison jest odpowiedzialny za zaprojektowanie dwóch butików, a IBEX Construction jest odpowiedzialny za budowę. Van Cleef & Arpels otwiera nowy sklep i staje się częścią londyńskiego centrum handlowego Jewellery Company Alliance, który promuje nową koncepcję rozwoju, która pozwala każdemu sklepowi być niezależnym, jednocześnie pozwalając klientom spędzać wolny czas bez ograniczeń.
 Dzięki zastosowaniu importowanego drewna, wewnętrznych witryn, wpuszczanych lamp rynnowych i dużych żyrandoli nowo otwarty butik Cartier zapewnia ciepłą i intymną przestrzeń dla klientów. W 2012 r. IBEX stworzył sklep TWO by London o powierzchni 4500 stóp kwadratowych w centrum handlowym w Stanach Zjednoczonych. Jest to sklep zaręczynowy pod londyńską firmą jubilerską. Sklep koncepcyjny został zaproponowany przez firmę jubilerską Scott Udell.
 TWO by London pojawiło się po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych, zapewniając nową i unikalną koncepcję sprzedaży dla sklepów specjalizujących się w pierścionkach zaręczynowych, obrączkach ślubnych i biżuterii na dzień ślubu. IBEX buduje obecnie nowy sklep Davida Yurmana w centrum handlowym.