Cartier Hong Kong Prezentuje Unikalną Wystawę Cartier

Z olśniewającym blaskiem i dumnym historycznym stylem Cartier, wiodąca marka biżuterii na świecie, organizowała wystawę „Unique Cartier” drugi rok z rzędu, po raz kolejny prezentując wspaniałe tradycyjne prace niestandardowe i kreatywne nowoczesne projekty. Olśniewające światło oświetla Xiangjiang. Wystawa odbyła się w Mandarin Oriental Hotel od 7 do 9 listopada, łącząc niezwykły i niepowtarzalny styl Cartiera, pozwalając przyjaciołom Cartier i wybitnym klientom wędrować między 166-letnią legendarną historią Cartiera i wspaniałymi współczesnymi dziełami. , Ostrożnie delektuj się pochodzeniem niezwykłej reputacji „jubilera cesarza, cesarza jubilera”; w tym samym czasie osobiście skontaktował się z ekspertami Cartiera, aby zbadać pochodzenie wysokiej jakości niestandardowej biżuterii oraz ogromnego i nieograniczonego świata snów.

 Wyjątkowa jest najwyższa pochwała, tylko Cartier może naprawdę zasłużyć na to imię. Niekończący się strumień kreatywności, znakomite kunszt i niezastąpiony styl artystyczny sprawiły, że Cartier był znany jako „cesarz jubilerów” i osiągnął niezwykły status. Od wspaniałych i delikatnych ozdób biżuterii, wyrażeń geometrycznych i abstrakcyjnych, po wykwintne i dynamiczne kwiaty i kształty zwierząt, wszelkiego rodzaju odważne i innowacyjne interpretacje zainspirowały i wpłynęły na niezliczoną liczbę wstecz i zwolenników. „Unikatowość” Cartiera pochodzi również z jego unikalnych i spersonalizowanych dzieł. Została stworzona na zamówienie królewskich szlachciców, gwiazd sławy i wysokiej klasy elit społecznych z różnych epok. Zindywidualizowana biżuteria, zegary i dzieła sztuki płyną z czasem. Zostań rozmową ze sobą; Cartier specjalnie zebrał, zidentyfikował i odrestaurował te arcydzieła o wielkim znaczeniu historycznym i artystycznym i połączył je w „Cartier Classic Antiques Series”, pozwalając im promieniować radością i dumą z nowej generacji mistrzów. Nieśmiertelna legenda.

 Tło jest wzorowane na schodach głównego sklepu Cartiera przy 13 Peace Road w Paryżu

 Wystawa „Unique Cartier” pokaże legendarną podróż Cartiera przez „Cartier Classic Antiques”, „Contemporary High Jewellery” i „Special Custom Services”. Znajduje się przy 13 Heping Road w Paryżu, wielkim i znanym głównym sklepie Cartier, słynnym warsztacie i sali archiwów, która strzeże głębokiego dziedzictwa, wszelkiego rodzaju legendarne krajobrazy cicho wtapiają się w każdy zakątek wystawy. Wejście do hali wystawienniczej pokryte jest kolorowymi obrazami na 13. Heping Road w Paryżu. Słynnymi czerwonymi schodami goście wejdą do długiego pokoju, a natychmiast pojawi się migające światło w gablocie. Trzy sale wystawowe są ze sobą połączone.Goście mogą kąpać się w blasku pokoju lub cieszyć się ulubioną serią w prywatnym pokoju uznania, a także wymieniać się informacjami z profesjonalistami z Paryża.

 Cartier Classic Antiques

 W sali wystawowej klasycznej antycznej serii Cartiera uwagę publiczności przyciągnęło miękkie i lśniące perłowe światło: naturalny naszyjnik z pereł wykonany w 1953 r., Seria 43 okrągłych orientalnych pereł osadzonych w 18-karatowym białym złocie oraz platynie i diamentach. , Tak wiele naturalnych pereł o podobnej wielkości, kolorze i kolorze jest rzadkich i trudnych do znalezienia, nie można nie podziwiać cudów naturalnych kreacji; naszyjnik uruchomiony w 1906 roku potwierdza zamiłowanie Cartiera do motywów kwiatowych, 18-karatowe białe złoto, złoto, Szmaragdy i diamenty są wspaniale ułożone w delikatne kwiaty, płatki i liście, tworząc wspaniałą girlandę z dzikich róż, po raz kolejny wychwalając piękno przyrody.

 Kolekcja L’Odyssée de Cartier

 Przechodząc obok chwalebnej przeszłości i przechodząc do bardziej zaskakującego momentu, nowa wysokiej klasy seria biżuterii L’Odyssee de Cartier oferuje przyjemną egzotyczną, długą podróż przez Afrykę, Indie do Chin; niezliczoną ilość klejnotów w ciepłych kolorach, takich jak czerwony Złoty kamień i topaz, niczym płonące słońce i czerwona kraina, przeplatają się we wspaniałej egzotycznej scenerii. Wśród blasku we współczesnej hali wystawienniczej bransoletka wygląda szczególnie jasno: po 681 godzinach precyzyjnego rzeźbienia, onyks i diamenty są pomysłowo ułożone, tworząc przyjemne nieregularne geometryczne linie; delikatny zegarek pochodzi z 1902 r. Klasyczne akcesoria do włosów zostały zainspirowane wzorem: kolorowe różowe i żółte szafiry zawieszone są na błyszczących diamentach jak fale, emanujące tajemniczym urokiem.

 Cartier High Jewellery Collection

 Zupełnie nowy tajemniczy zegar z serii Les Heures Mysterieuses de Cartier Onyks, obsydian, kryształ, 18-karatowe białe złoto i 15,9 karatów diamentów tworzą niezapomniany wzór, w pełni pokazując niezwykłe umiejętności Cartiera w zegarmistrzowskim. Nie stał się rosnącym kreatywnym płotem Cartiera. Salon główny Jeanne Toussaint, starszego dyrektora jubilerskiego Cartiera w latach 30. XX wieku, znajduje się w głównym sklepie przy Heping Road 13 w Paryżu, ale projekt i szczegóły salonu są również odtworzone w drugiej hali wystawowej. , Jeszcze raz oddajcie hołd muzie tego jaguara.

 Cenne klejnoty w salonach na zamówienie

 Przez ponad półtora wieku projektanci i rzemieślnicy Cartiera, z ich niezrównanym entuzjazmem i wybitnym talentem, nieustannie badali wszelkiego rodzaju kunszt i pomysłowość, i nadal szukali przełomów, kładąc wyjątkowy fundament dla biżuterii Cartiera. Status Doskonała jakość klejnotu jest także kamieniem węgielnym tej niezwykłej reputacji. „Unique Cartier” pokazał również szereg starannie dobranych najlepszych klejnotów, odsłaniając tajemnicę osiągnięcia słynnego dźwięku z jego krystalicznie czystym, nieskazitelnym pięknem i urzekającym kolorem. Starożytny birmański rubin z naciętym poduszką o masie 29,59 karata ujawnia głęboki i lśniący połysk; szafir Kaszmirowy o masie 14,53 karata świeci jasno pod światłami; kolorowy diament to także serce Cartiera, niezwykle rzadkie, Ważący 3,02 karata jasnych, fantazyjnych fioletowo-różowych diamentów Cartier jest zdecydowanie ekspertem w zbieraniu rzadkich klejnotów na całym świecie.

 Kiedy przychodzisz do specjalnie zaprojektowanej hali wystawowej, rzadkie klejnoty zamieniają się w jasne i piękne kolory i są ozdobione niestandardowymi klejnotami Cartier. Eksperci Cartiera przekształcają fantastyczną fantazję w ramkę profesjonalnych szkiców projektowych, a następnie mistrzowscy rzemieślnicy w paryskim warsztacie poświęcą niekończący się wysiłek, aby urzeczywistnić wymarzoną biżuterię.

 Od momentu powstania Cartier zajmuje się tworzeniem unikatowej sztuki: do dziś Heping Road 13 stała się sklepem pałacowym w branży jubilerskiej, wymarzonym miejscem, w którym spotykają się legenda, styl i historia. Wystawa „Unique Cartier” jest uosobieniem jej wspaniałych osiągnięć, dzięki czemu cała chwała Kayati świeci, po raz kolejny oświecając Xiangjiang.

 Po wystawie cenne eksponaty Cartiera zostaną wystawione w Landmark Prince’s Building w Central i Cartier Boutique na The Peninsula Tsim Sha Tsui od 10 do 15 listopada.