Chanel Chanel Coco Crush Nowa Wysokiej Klasy Biżuteria Diamentowa Siatka Więcej Kolorów

Diamentowy wzór „matelassé” jest klasycznym elementem Chanel i ważnym elementem sukcesu serii biżuterii COCO CRUSH. Legendarny wzór diamentu przekształca się w złotą biżuterię, interpretując atrakcyjne pierścionki i bransoletki, osiągając luksus , Wzruszające, ponadczasowe arcydzieło, bardzo nowoczesne.

   Tym razem Chanel po raz kolejny stworzyła nową serię biżuterii COCO CRUSH z elementami rombu Każdy metal szlachetny jest rzeźbiony eleganckim kunsztem, delikatnymi i delikatnymi wzorami rombu na metalu szlachetnym.

CHANEL Pierścionek „Coco Crush” High Jewelry, białe złoto 18K z diamentami, wykwintne: RMB73000

CHANEL Pierścionek z wysokiej jakości biżuterii z serii „Coco Crush”, 18-karatowe białe złoto z diamentami, model standardowy: RMB129500

   W odróżnieniu od zeszłego roku, nowe produkty wprowadzone na rynek w tym roku, są dwa style diamentów z białego złota, w porównaniu do poprzedniego projektu, bardziej luksusowe i wyrafinowane. Beżowe modele K złota i diamenty są dostępne w różnych rozmiarach.

CHANEL Pierścionek „Coco Crush” High Jewelry, beż (beż) 18-karatowe złoto, standardowy RMB22800

Wysoki biżuteria CHANEL „Coco Crush”, beż (beż) 18-karatowe złoto, delikatny RMB16500

   Biżuteria Chanel zawsze była znana z nowoczesnego ducha i delikatnej faktury. Seria „COCO CRUSH” jest wyjątkowa, a swoją prostotą, elegancją i absolutną nowoczesnością podkreśla niezwykłe cechy biżuterii Chanel.