Chopin Classics: Imperiale Watch Series Pokazuje Royal Style

Klasyczna seria zegarków marki Chopard – Imperiale dodaje kolejny nowy styl. W tym roku marka nie tylko wprowadziła na rynek zegarki ze stali nierdzewnej, ale także wykonała zegarki w kolorze złotym, podkreślając królewski styl tej serii.

Kiedy przeplata się nowoczesna elegancka estetyka i wspaniałość starożytnego imperium rzymskiego, w 焉 narodził się klasyczny zegarek. Zegarek Imperiale urodził się w latach 90. i został przeprojektowany w 2010 r. Przyciąga uwagę idealnie harmonijnymi proporcjami i wyjątkowymi detalami. Ta seria zegarków ma silną i charakterystyczną osobowość, elegancki wygląd, elegancką postawę, z naturalnym temperamentem, aby uchwycić serca uroczych kobiet.

Zegarek „Imperiale” z 18-karatowego żółtego złota o średnicy 36 mm. Srebrna tarcza z masy perłowej, mechanizm kwarcowy, wodoodporny do 50 metrów. Bransoletka z 18-karatowego żółtego złota.
Linie zegarka emanują siłą spokoju i stabilności, pokazują wspaniałe szczegóły i oddają hołd chwalebnej epoce starożytnego Cesarstwa Rzymskiego. Zaczynając od cyfr, zegarek naturalnie używa cyfr rzymskich do wyświetlania godziny i kropki na tarczy. Pośrodku tarczy znajduje się delikatny obraz, umieszczony na warstwie drobno rzeźbionej masy perłowej, z wzorem przypominającym haftowaną matę używaną przez cesarza do umieszczania odznak. Pięknie wyłożony wskaźnik starannie zarysowuje kontur obrazu, a krzywa wskaźnika przypomina smukły krótki miecz powszechnie używany przez królów w bitwie.

Zegarek „Imperiale” z 18-karatowego żółtego złota o średnicy 36 mm. Srebrna tarcza z masy perłowej, diamentowa ramka, mechanizm kwarcowy, wodoodporny do 50 metrów. Czarny pasek ze skóry aligatora z klamrą z żółtego złota 18K.
Łukowata korona jest osadzona wypukłym okrągłym ametystem, podobnym do cienkiego kwiatu lotosu, zamontowanym na zwięzłej i wyrafinowanej ramie, co daje zegarkowi poczucie lekkości i lekkości. Klasyczne cylindry słyną z idealnie wyważonych proporcji, a kształt łap wynika z tej tradycji estetycznej. Złote nauszniki są wyposażone w wypukły okrągły ametyst, który sprawia, że ​​zegarek jest jaśniejszy i jaśniejszy oraz dodaje elegancji.

Zegarek „Imperiale” z 18-karatowego różowego złota i stali nierdzewnej, średnica 28 mm. Tarcza z masy perłowej, mechanizm kwarcowy, wodoodporny do 50 metrów. Bransoletka z 18-karatowego różowego złota i stali nierdzewnej.
Detale zegarka są wykwintne, wykwintne i różnorodne, nadając serii Imperiale wdzięczny kobiecy urok, a jej klasyczny i ponadczasowy kształt oddaje szlachetny duch i wspaniały styl królewskiego klasycyzmu. Dziś Chopard zmienia się na nowo, dodając do tej kolekcji nowy złoty model. Złoty materiał idealnie pasuje do kształtu uroczystego instrumentu.

Chronograf ze stali nierdzewnej „Imperiale”, średnica 40 mm. Srebrna tarcza z masy perłowej, mechanizm samozwijający, wodoodporny do 50 metrów. Czarny skórzany pasek ze skóry aligatora z klamrą ze stali nierdzewnej.