Girard Perregaux Laureato Kolekcja Laurowa Absolutny Zegarek

W 2019 r. Oficjalnie wprowadzono na rynek zegarek Laureato Laurel Collection Absolute.
  Dzięki mistrzowskiemu kunsztowi ukryta moc serii Laureate jest w pełni odzwierciedlona. Nowa interpretacja zegarka Absolute jest bardziej wydajna, modna i dynamiczna oraz w pełni interpretuje dynamiczny obraz współczesnych mężczyzn.
  Średnica 44 mm sprawia, że ​​zegarek jest cięższy, a obudowa z czarnego tytanu PVD sprawia, że ​​zegarek jest jeszcze lżejszy, ma również zwiększoną wodoodporność do 300 metrów i nowo zbudowany zintegrowany gumowy pasek.

Girard Perregaux Laureato Laurel Collection Absolute

Trzy modele absolutne:
  Zegarek Laureato Laurel Series Absolute, chronograf Laureato Laurel Series Absolute i zegarek Laureato Laurel Series Absolute WW.TC) – wszystkie wyposażone w oryginalny mechanizm GP Girarda Perregaux.
  Po powrocie serii laurowej Laureato Girard Perregaux interpretuje tę kultową serię, wprowadzając bardziej modne i dynamiczne elementy.
  Zegarek Laureato Absolute wykorzystuje większą obudowę o ciaśniejszych liniach, co podkreśla profesjonalizm marki i doskonały zegarmistrzostwo. Zupełnie nowa konstrukcja, czarna obudowa z tytanu PVD z żelazną niebieską ramką, wodoodporny do 300 metrów.

Girard Perregaux Laureato Laurel Series Absolute Chronograph

  Zegarek Laurel Laurel z serii Absolute, chronograf Absolute i zegarek Absolute WW.TC ucieleśnia radykalne i aroganckie „trio” – obudowa o średnicy 44 mm jest pełna atmosfery, a tarcza tarczy słonecznej od środka ciemnoniebieska Znika na głębokiej czerni na obrzeżach, a biała wewnętrzna ramka świecącego elementu sprawia, że ​​matowe czarne wskaźniki godzin są bardziej trójwymiarowe.
  Czarny gumowy pasek z niebieskimi szwami idealnie harmonizuje z obudową, a słowa Girard i Perregaux są formowane wtryskowo na pasku, co pokazuje, że zegarek ma długą historię i legendę. Stworzenie legendy wywodzi się z kosmicznej siły, która pobudza nieskończone dążenie do niezwykłej doskonałości, potwierdzając w ten sposób sens i kolor życia na świecie. Opieraj się na ziemi, eksploruj wszechświat, niczym posłaniec wykonawczy między galaktycznym niebem, idący między niebieskim a ciemnością – zegarek Laurel Laurel Crown Absolute Absolute i motyw Girarda Perregaux „Skywalker” 2019 pasują do siebie.

Girard Perregaux Laureato Laurel Series Absolute Chronograph

Trzy zegarki, zgodne z zasadą
  Seria laurowa Laureato jest lojalna wobec genów marki i nigdy nie zniekształci esencji Nowe prace odziedziczą koncepcję serii, ale jednocześnie wprowadzą współczesne współczesne elementy estetyczne.
  Wersja z trzema wskazówkami zegarka Laureato Laureato Absolute charakteryzuje się czerwoną wskazówką sekundową, która pokazuje siłę i pasję.
  Chronograf Laurel z serii Laurel Absolute uosabia swobodny i namiętny sportowy styl. Przeprojektowane przyciski są bardziej kątowe, z lekko zakrzywioną powierzchnią i niebieskim obramowaniem, co zwiększa ergonomiczny komfort.
  Wreszcie, zegarek Laureato Laurel Collection Absolute WW.TC jest wyposażony w jedną z najbardziej znanych komplikacji Girarda-Perregaux: ruch World Time WW.TC. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie ta funkcja jest niezbędna i jest to pierwszy najbardziej awangardowy zegarek marki: Laureato Laurel Series Absolute Watch