Hołd Dla Nurkujących Bohaterów Degustujących Hamilton Khaki Navy Frogman H77805335

W popularnym na całym świecie filmie „Frogman Undersea War” z 1951 r. Na ekranie zadebiutował zegarek Hamilton Khaki Navy Frogman wyprodukowany specjalnie dla sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej „Frogman”. Na 44. Baselworld Watch & Jewellery Show 2016 Hamilton zaprezentował nowy zegarek Khaki Navy Frogman z czerwoną ramką, oficjalny model H77805335, aby oddać hołd prawdziwej historii nurkowania na ekranie.
Obejrzyj prawdziwy pokaz ujęcia:

Zobacz szczegóły prawdziwego ujęcia:

   Okrągła obudowa wykonana jest ze stopu tytanu i ma średnicę 46 mm, ma szafirowe lustro pokryte powłoką antyrefleksyjną, jest wyposażona w helowy zawór wydechowy, czerwoną jednokierunkową obrotową ramkę i jest wodoodporna do 1000 metrów.

   Z ochroną korony, zainspirowaną unikalną wojskową konstrukcją czajnika wprowadzoną w 1951 roku.

   Duża czarna tarcza jest wyposażona w trójstronne, świecące wskazówki, aby czas był czytelny i czytelny. Drugie wskazanie ma czerwoną krawędź na końcu, co podkreśla jego wskazanie operacyjne i znaczenie dla zegarków nurkowych.

  Wyposażony w ruch H-10, może zapewnić 80-godzinną rezerwę mocy, z funkcją wyświetlania godzin, minut, sekund i daty, co jest również praktyczne w wodzie lądowej i morskiej. Solidna obudowa ozdobiona wzorem nurka, symbolizującym morską misję tego zegarka.

   Ma gumowy pasek, środkową część i krawędź diamentowego wzoru w tym samym kolorze, tworząc przyjemną fakturę i kontrast kolorów.

   Zegarki Khaki Navy Frogman mają bardziej sportowy kształt i mocny design, łączą najnowocześniejszą technologię, mają zarówno modne, jak i praktyczne funkcje, i mają wiele stylów do wyboru.

   Powyższe treści to informacje dotyczące Międzynarodowego Pokazu Zegarków i Biżuterii w Bazylei w 2016 r., Starannie przygotowane przez pracowników przed Domem Strażniczym. W przyszłości będziemy nadal dostarczać coraz bardziej intuicyjne raporty z wystaw. Wszyscy zwracają uwagę.
Międzynarodowe targi zegarków i biżuterii w Bazylei 2016 Raport Tematy