Jak Rozpoznać Autentyczność Zegarków Longines?

Z wyglądu tarcza i tylna okładka oryginalnego zegarka Longines są wyraźnie i całkowicie oznaczone; liczba diamentów zaznaczonych na tarczy jest zgodna z faktyczną liczbą diamentów w ruchu; materiał i obudowa tylnej okładki są oznaczone Zastosowane materiały są spójne; szkło Longines jest gładkie i przezroczyste; zewnętrzne krawędzie elementów obudowy nie są ostre; powłoka jest wolna od pęcherzyków powietrza i nie spada. Podróbka i autentyczność tarczy zegarka Longines i tylnej pokrywy są oznaczone nieczytelnymi znakami towarowymi i nazwami handlowymi; liczba diamentów oznaczonych na tarczy nie odpowiada rzeczywistej liczbie diamentów w ruchu; zewnętrzne krawędzie elementów obudowy są szorstkie, a pęcherze, odpadające lub połamane części poszycia. 1. Tylna pokrywa prawdziwego Longines ma nie tylko ten model, ale także wygrawerowany na spodzie numer nadwozia. Każdy model jest inny. Możesz wziąć ten numer nadwozia i kartę gwarancyjną na swój zegarek. Sprawdź numer korpusu. Model i numer prawdziwego zegarka powinny być takie same jak te na karcie gwarancyjnej.
2. Patrząc na wykonanie zegarka, jeśli czcionka na prawdziwym zegarku i logo LOGO z napisem na tylnej okładce będą bardzo wyraźne i wyraźne, podczas gdy wykonanie fałszywego zegarka będzie szorstkie, a czcionka będzie rozmyta.
3. Zegarki zegarków Longines są kryształami szafiru, które są bardzo odporne na zużycie. Możesz użyć tej metody do ustalenia, czy jest to szafirowy kryształ. Użyj metody testu kropelek wody, aby zidentyfikować kropelki wody. Bez pozostawiania śladów wody lustro zegarka tego zegarka jest szafirowym lustrem zegarka. Przeciwnie, jeśli krople wody są rozproszone, oznacza to, że nie jest, musi istnieć problem z tym zegarkiem. Możesz użyć tego jako odniesienia, jeśli naprawdę nie rozumiesz Możesz zabrać zegarek do zwykłej stacji serwisowej w celu identyfikacji.
    4. Patrząc z ruchu, odpowiedni ruch zegarka Longines jest oznaczony odpowiednią marką na szynie lub wahadle; ruch jest stabilny w komponentach obudowy; wnętrze mechanizmu jest czyste. Fałszywe ruchy zegarków Longines nie mają znaku firmowego na szynie lub zawieszce, lub znaki na znaku towarowym są szorstkie, rozmyte lub wypaczone lub po prostu wklejone małymi kawałkami miedzi; ruch nie jest czysty, a niektóre ruchy mają wióry miedzi i włosy Jedwab, odciski palców itp.
    Kupując zegarki Longines, konsument powinien sprawdzić świadectwo kontroli sprzedawcy i sprawdzić, czy numer na znaku imitacji lasera jest zgodny z numerem podanym na certyfikacie. Istnieje wiele innych metod identyfikacji autentyczności, takich jak używanie przyrządów testujących do testowania zawartości złota, dokładności czasu podróży, wodoodporności, twardości szkła powierzchniowego, prawdziwych i fałszywych diamentów i tak dalej. Zmierzone dane służą do sprawdzenia, czy są zgodne z danymi i instrukcjami oznaczonymi na importowanych zegarkach oraz do ustalenia autentyczności. Ponadto niektóre znane marki mają specjalne metody identyfikacji ze względu na strukturę ruchu i nieodłączne tajemnice, ale wymagają profesjonalnego sprzętu i kontroli instrumentów.