Luksusowy Zegarek, Który Emanuje Wyjątkowym Urokiem Mody I Podbija Serca Kobiet

W 2010 r. Tag Heuer zaprosił tenisową gwiazdę Sharapovę do wzięcia udziału w projektowaniu nowego ceramicznego zegarka Tag Heuer F1, nie tylko dlatego, że jest droga, by zostać mistrzem Wielkiego Szlema, ale także dlatego, że była rzecznikiem marki od pięciu lat Tożsamość ściśle współpracuje z TAG Heuer, ponieważ jest kobietą o wyjątkowym zachowaniu – ma niepowtarzalny temperament związany z nią i spokój, który kultywowała na dworze, emanując wyjątkowym urokiem mody.
    Percepcja czasu przez kobiety jest zupełnie inna niż mężczyzn i mężczyzn, którzy często dzielą czas na kolejne, zorganizowane segmenty, aw kobiecych sercach czas jest niekończącym się cyklem, strumieniem jęków i smutku , Wieczna reinkarnacja. Czas męski rozciąga się prosto, damskie pętle czasowe są okrągłe.
    Zegarki dla kobiet to nie tylko proste narzędzia do pomiaru czasu, muszą także stać się krystalizacją nieskończonego piękna. Każdy zegarek stworzony dla kobiet musi być pełny, okrągły, miękki, delikatny i pełen emocji. Hojność i smukła kobiecość są istotą przyciągania wzroku kobiet; mnożenie funkcji, długość projektowania wystawy, a nie cel użyteczności i radość duszy – to najwyższe kryterium podbicia kobiecego serca
   Ceramika to przyjemny dla oka i delikatny w dotyku materiał, który jest wilgotny, gładki i wytrzymały: podobnie jak diamenty, ceramika jest również odporna na zarysowania. Ten mocny i delikatny materiał jest ulubieńcem kobiet. Obudowa 37 mm wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej, z wkręcaną koroną i szafirowym kryształem. Wszystkie przedziały czasowe są ręcznie tłoczone, co pokazuje niezwykłe umiejętności zegarmistrzowskie TAG Heuera. Fasetowane wskazówki godzin i minut, a także górne znaczniki godzin, mają fluorescencyjne oznaczenia, a wyświetlanie daty o godzinie 3 czyni ten zegarek niezwykle praktycznym.
    Bransoletka i zapięcie motylkowe wykonane z ceramiki i stali nierdzewnej są wykwintne i piękne, co idealnie pasuje i uzupełnia wąski nadgarstek kobiety. Ramka tego zegarka z kamieniami ozdobiona jest 60 diamentami o średnicy 1,10 mm, co daje w sumie 0,35 karata. Świetne światło diamentów i ceramiczna ramka uzupełniają się, rozkwitając nieodpartym urokiem i nie pokazując przesady. Wszędzie może pokazać wyjątkową elegancję Zorana.
    Model z czarnym diamentem jest jak rozległa galaktyka lśniąca na nocnym niebie. Jest elegancki, ale uroczy i bez wątpienia jest najlepszym towarzyszem życia nocnego. Model z białym diamentem to minimalistyczny pojedynczy zegarek o prostych i okrągłych liniach, pełen kobiet Delikatny i czysty.