Polecamy Wykwintne I Wyróżnione Trzy Luksusowe Luksusowe Zegarki Sportowe

Zegarki sportowe zawsze były spersonalizowane i dynamiczne, pełne sportowego smaku. W kontemplacji tylko zegarek o osobowości i dynamice może dorównać witalności pokazanej przez sport. Dzisiejszy Watch House oferuje trzy luksusowe zegarki sportowe, które są nie tylko dynamiczne, ale także wykwintne i szlachetne.
Automatyczny złoty zegarek Audemars Piguet Royal Oak

 
Obejrzyj model: 15450BA.OO.1256BA.02
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe żółte złoto
Materiał paska: 18-karatowe żółte złoto
Średnica koperty: 41 mm
Szczegóły zegarka: duża kratka „Tapisserie”, wykorzystująca znaczniki godzin barowych i środkowe wskazówki, okno wyświetlania daty o trzeciej godzinie. Pasek do zegarka to delikatny pasek również wykonany z 18-karatowego żółtego złota. Ten nadgarstek Zegarek ma również wodoodporność na głębokości 50 m. Zegarek jest wyjątkowy pod względem wykonania, luksusowy i dynamiczny, o twardym charakterze i emanuje szlachetnym światłem.
Zegarek Vacheron Constantin 4500V / 000R-B127

 
Obejrzyj model: 4500 V / 000R-B127
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe różowe złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 41 mm
Szczegóły zegarka: zegarek w kolorze różowego złota

 
Oglądaj model: 5711R różowe złoto
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: różowe złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Średnica koperty: 40 mm
Obejrzyj szczegóły: patek / 10356 /
Oglądaj recenzje: Seria Patek Philippe Nautilus urodziła się w 1976 r. Jest to wytrzymały i wyjątkowy zegarek, którego inspiracją jest zarys iluminatora. Nazwa nawiązuje do nazwy łodzi podwodnej Nautilus, która jest oddalona o 20 000 mil. Hołd dla niekończącego się ducha eksploracji i wyzwań. Ten zegarek emanuje eleganckim połyskiem w kolorze różowego złota, tworząc obudowę z szeroką ramką. Jest wyposażony w 45-godzinny automatyczny mechanizm rezerwowy. Ciemnoszara tarcza ozdobiona jest wzorem w paski i wykorzystuje środek. Wskaźniki rąk i godzin; okno wyświetlania daty o trzeciej godzinie na tarczy. Pasek zegarka wykonany jest z eleganckiej brązowej skóry aligatora. Zegarek jest wodoodporny do 120 metrów. Ten zegarek ma prosty styl, wykwintne wykonanie, elegancki i szlachetny.
Podsumowując: te trzy zegarki należą do trzech najlepszych serii zegarków sportowych, z dynamicznym i znakomitym wykonaniem, a wszystkie trzy zegarki mają doskonałą wydajność. Chociaż wszystkie trzy zegarki są zegarkami sportowymi, mają proste funkcje oraz proste i eleganckie style, nadają się nie tylko do noszenia odzieży sportowej, ale także wyglądają elegancko i dostojnie w codziennym użytkowaniu, pokazując osobistą elegancję.