Specjalny „kapitan” Degustacja Omega Seamaster Zegarek Ze Stali Nierdzewnej

Omega (wielkie litery Ω, małe litery ω), znane również jako Big O, to dwudziesta czwarta litera grecka i ostatnia litera grecka. Symbolizuje początek i koniec rzeczy, pierwszą i ostatnią. Reprezentuje niezwykłą jakość „doskonałości, ekstremalności, doskonałości, osiągnięć”. Zegarki Omega, założone w 1848 roku, konsekwentnie zajmują pierwsze miejsca w Chinach ze względu na ich precyzyjny czas podróży, stylowy wygląd i wysoką trwałość.

  Wspomniał o hipokampie Omegi w tej dekadzie, ze względu na jego silny sportowy i funkcjonalny wygląd, oraz z większą liczbą funkcji zegarka nurkowego, takich jak głębsza wodoodporna głębokość, obrotowa ramka skali, funkcja chronografu, wysoka widoczność Tarcza jest uwielbiana przez przyjaciół z całego świata. Dzisiaj Watch House wniesie hołd Omegi do zegarka American Golf Ryder Cup, zegarka specjalnej edycji Sea Horse serii Aqua Terra „Golf”, a regularna wersja tego zegarka jest pieszczotliwie nazywana „Kapitan hipokampa”, oficjalny model zegarka to: 231.10.42.21.02.004.

  Na pierwszy rzut oka ten zegarek to klasyczny i wytrzymały zegarek, który celebruje wspaniałą legendę oceanu Omegi. Obudowa ze stali nierdzewnej 41,5 mm jest wyposażona w ramkę, a pionowa faktura na lakierowanej srebrnej tarczy kultowego „Teak Concept” zegarka Omega Seamaster Aqua Terra „Golf” przypomina pokład tekowy na luksusowym jachcie. Trójkątne, niebieskie wskazówki godzinowe i minutowe z sekundową wskazówką z 18-karatowego żółtego złota. Z bransoletą ze stali nierdzewnej. Ten certyfikowany zegarek astronomiczny jest wyposażony w omega 8500 „ruch współosiowy Zhenzhen”, który może wytrzymać pola magnetyczne powyżej 15 000 Gaussów. Ruch ten jest wyraźnie widoczny przez przezroczystą obudowę. Zapewnia 150 metrów wodoodporności.

  Patrząc z boku, obudowa jest średniej grubości z ostrymi krawędziami i narożnikami, a wycięcie na ramce jest doskonale wypolerowane. Obudowa ze szczotkowanego metalu odznacza się mocną metaliczną fakturą, a twardy męski styl jest dobrze odzwierciedlony, a także może pokryć zarysowania powstałe podczas noszenia. Jako profesjonalny zegarek do nurkowania wkręcana korona ze stali przekładniowej jest dokładnie wypolerowana i dobrze się czuje. Na górze korony jest wygrawerowany symbol reprezentujący omega „Ω”. .

  Wykonanie bransoletki jest bardzo skrupulatne. Zewnętrzne i wewnętrzne krawędzie bransoletki ze stali nierdzewnej wykorzystują dwie różne metody rysowania i polerowania, co niewątpliwie zwiększa kroki i trudność obróbki części zegarmistrza. Trzy rzędy metalowych ogniw łańcucha są elastyczne i wygodne w noszeniu. Z klamrą motylkową z tego samego materiału, klasyczny symbol Omega jest ozdobiony na klamrze.

  Konstrukcja zaczepów nadal przywiązuje dużą wagę do ergonomii. Uchwyty i pasek ze stali nierdzewnej są idealnie zintegrowane w jedno. Uchwyty są w zasadzie zrównane z pierwszą częścią paska ze stali nierdzewnej, co w ogóle nie wpływa na nadgarstek w codziennym życiu. Różne działania.

  Tarcza ma pionową fakturę lakierowanej srebrnej tarczy kultowego „Teak Concept” zegarka Aqua Terra „Golf”, z trzema pinami. Zegarek jest wyposażony w trójkątne łukowe niebieskie wskazówki godzin i minut oraz sekundnik z 18-karatowego żółtego złota. Skala godzinowa jest pokryta rodem, z czerwonym wzorem transferu i niebieskimi cyframi arabskimi na zewnątrz przez 5 minut. Te kolorowe elementy kontrastują ze srebrną tarczą i są inspirowane logo Ryder Cup. Okno kalendarza o godzinie 3 zwiększa funkcjonalność tego zegarka. Łukowaty, odporny na zużycie szafirowy kryształ z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach zapewnia kompleksową ochronę tej wyjątkowej tarczy.

  Tylna strona szafirowo-kryształowej tylnej pokrywy, stal nierdzewna wokół tylnej pokrywy jest bardzo wypolerowana i wypolerowana, wyjątkowy ruch Omegi można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Wyposażony w samozwijający się mechanizm koncentryczny Omega 8500, cechuje się on doskonałą trwałością i dokładnością. Wytrzymuje interferencję silnych pól magnetycznych powyżej 15 000 Gaussów. Bilans bez karty z silikonową sprężyną do włosów i ustawionymi kolejno podwójnymi beczkami Dwukierunkowy automatyczny system nawijania może skrócić czas nawijania. Niepowtarzalna, inspirowana językiem arabskim Genewa faluje na szynie i rotorze. Zapewnia rezerwę mocy około 60 godzin.

  Podsumowując: zegarki z serii Omega Seamaster to stylowy wygląd, precyzyjny czas podróży, wysoka trwałość i opłacalność, które wyróżniają się praktycznością i są najpopularniejszymi modelami zegarków do nurkowania. Ten specjalny zegarek Omega oddaje hołd golfowi Ryder Cup rozgrywanemu w Stanach Zjednoczonych i różni się od zwykłego „kapitana hipokampa” z drugiej ręki z 18-karatowego złota, a kolor tego zegarka jest bardziej żywy. Ich ulubiony. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Dong Hang)