Szlachetne I Eleganckie Klejnoty Między Kobiecymi Nadgarstkami

Producenci zegarków zawsze lubią łączyć cenne materiały, takie jak biżuteria z zegarkami, aby stworzyć ekskluzywny damski zegarek biżuterii. Cartier nie jest wyjątkiem. Podczas tegorocznej wystawy zegarków w Genewie Cartier zaprezentował nowy zegarek BAIGNOIRE ALLONGÉE GÉLADON, który łączy w sobie szlachetne diamenty, takie jak szmaragd, turmalin paraiba, czarny spinel, żółty szafir i inne kamienie szlachetne inkrustowane brylantami Średni, ekstremalny luksus. Cieszmy się razem jednym z zegarków Cartier BAIGNOIRE ALLONGÉE GÉLADON.

Obejrzyj prawdziwy strzał

  Cartier prezentuje dwa zegarki BAIGNOIRE ALLONGÉE GÉLADON, z których jeden wykonany jest z żółtego złota 18 K. Stół ozdobiony jest szlifowanymi okrągłymi diamentami, czarnymi spinelami i żółtymi szafirami, ukazującymi luksusową i luksusową atmosferę.

  Na powyższym zdjęciu ten zegarek jest wykonany z białego złota 18K, a obudowa jest ozdobiona jasnymi okrągłymi diamentami, które migają jasno i pokazują olśniewające światło.

  Ponadto w obudowie osadzone są szmaragdy i turmaliny Paraiba, które przyciągają współczesne kobiety odważnymi i modnymi kolorami.

  Owalna obudowa zaprojektowana przez Louisa Cartiera w 1912 roku jest bardzo rozpoznawalna, wykazując pełny i pełny urok wizualny. W porównaniu ze zwykłą okrągłą obudową, lekko zakrzywiony kontur zegarka z serii BAIGNOIRE jest bardzo dynamiczny, symbolizując elegancki wyraz kobiet, ogólne linie są miękkie i gładkie, a także można go nosić jako biżuterię na nadgarstku .

Wykwintna korona

  Owalny dysk jest inkrustowany 573 diamentami o szlifie brylantowym o masie około 2,57 karata. Każdy diament gromadzi światło i staje się w centrum uwagi. Diamenty, które są ściśle inkrustowane, są jak gwiaździste niebo i olśniewające.

  Zegarek jest połączony z zielonym skórzanym paskiem ze skóry aligatora oraz szmaragdowymi i turmalinowymi kamieniami paraiba w kopercie, które odzwierciedlają się w dopasowaniu kolorystycznym, pokazując elegancki i romantyczny charakter jako całość.

  Klamra jest również wykonana z 18-karatowego białego złota i ozdobiona okrągłymi diamentami, co pokazuje ekstremalne piękno zegarka od szczegółów. Zegarek jest wyposażony w udoskonalony warsztatowo mechaniczny mechanizm Cartier 1917MC z mechanicznym ruchem mechanicznym z częstotliwością wahania 21600 vph. Może zapewnić około 38 godzin rezerwy mocy po uzwojeniu, co jest odpowiednie do codziennego noszenia przez kobiety.

  Podsumowanie: Nowy zegarek BAIGNOIRE ALLONGÉE GÉLADON przełamuje rytm tradycyjnych zegarków damskich dzięki odważnemu i niepowtarzalnemu kolorowi oraz jasnym błyszczącym kamieniom szlachetnym, jednocześnie eksponując kultową elegancję. Nowy zegarek jest ograniczony do 50 sztuk i jest ponumerowany na sprzedaż Dostępny w 18-karatowym białym złocie i 18-karatowym żółtym złocie, wybierz szlachetny i elegancki ekskluzywny zegarek i zacznij tutaj.