Vacheron Constantin Będzie Dostępny Na Platformie Mr Porter We Wrześniu

MrPorter ogłosił, że zegarki Vacheron Constantin zostaną wprowadzone na rynek 5 września. Na platformie MrPorter znajduje się 18 zegarków: 6 z serii Fiftysix Wulu, w tym tygodniowy zegarek Wulu z różowego złota i zegarek ze stali nierdzewnej z pełnym kalendarzem Wulu; 5 ze sportowego stylu Za granicą pionowe i poziome serie; 7 modeli z klasycznej linii Patrimony i serii Traditionnelle.

 „Cieszymy się, że możemy zacząć oferować MrPorterowi produkty do zegarków i współpracować z ich zespołem, aby szerzyć tradycję i wartość dobrego zegarmistrzostwa” – powiedział Louis Ferrla, dyrektor generalny Vacheron Constantin. ”Vacheron Constantin widzi 263 lata historii jako podróż ciągłych innowacji, Świadczą o tym nowe produkty, nowe funkcje i nowi partnerzy. Dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z MrPorter i patrzeć w przyszłość handlu elektronicznego z optymizmem i ambicjami. ”
 Pan Toby Bateman, dyrektor zarządzający MrPorter, powiedział: „Vacheron Constantin dołącza do poszerzającej się oferty luksusowych zegarków MrPorter i jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ nowa seria Fulu Fiftysix zostanie również wprowadzona na rynek”. House of Xu Chaoyang)