Archiwum kategorii: zegarki

Herour H-nasz Zegarek, Dziesiąta Rocznica

Dla fanów mody, którzy aspirują do Hermès, perfumy są produktem wejściowym do górnego ogrodu Hermès, a „H-nasz zegarek” jest prawdopodobnie najbardziej godną klasyczną kolekcją. Ta moda wydana w 1996 roku Zegarki są wciąż nowe i stały się jednym z ważnych totemów w historii marki.
W 1996 roku H-nasz zegarek zaprojektowany przez pana Philippe’a Mouquet odziedziczył ducha Hermesa przez 160 lat i zgromadził prawie 70 lat kunsztu i doświadczenia w zegarmistrzowstwie. Symboliczny totem Hermesa został przekształcony w konkretną maszynę czasu, tworząc Hermesa na wyłączność Czas łączy chwalebne tradycje z przeszłości i otwiera drzwi dla przyszłych klasyków.
Dzisiaj H-our to już największa kolekcja zegarków Hermès, obejmująca pięć rozmiarów i cztery materiały, ozdobiona różnymi kamieniami szlachetnymi i dopasowana do różnych skórzanych pasków lub pasków Hermès. Degustatorzy
Projektant Philippe Mouquet ma elegancki i nieco smukły wygląd. Urodził się we Francji w 1966 roku, ukończył Ecole Nationale Supérieure des Arts appliqués et métiers d`Art. W 1987 i 1988 roku zdobył nagrodę Hermès Comité Colbert, więc jego prace przyciągnęły również uwagę Jean-Louis Dumas, aw 1989 roku zaprosił go do bycia projektantem Hermès.
W tym roku, aby uczcić 10. urodziny H-naszego zegarka, pan Mouquet ponownie zinterpretował zupełnie inny styl okrągły H-nasz-H-nasz okrągły. Bogaty i gruby wygląd, z przepiękną fakturą, tarcza jest rzeźbiona dekoracyjnymi wzorami przypominającymi światło słoneczne, obejmującymi Dekadę, proces transformacji z kwadratu na okrąg jest jak zmiana yin i yang w starożytnych chińskich książkach. Aby dążyć do harmonii świata, jest niezbędna.
Niektórzy mówią, że „H-our is Hermes Logo”, ale pod olśniewającą ramą H, faktycznie szanuje ducha projektowania: zachowaj klasykę, dołącz do współczesności i skup się na każdym szczególe … to są rzeczy, które mogą trwać Powód

Cartier Hong Kong Prezentuje Unikalną Wystawę Cartier

Z olśniewającym blaskiem i dumnym historycznym stylem Cartier, wiodąca marka biżuterii na świecie, organizowała wystawę „Unique Cartier” drugi rok z rzędu, po raz kolejny prezentując wspaniałe tradycyjne prace niestandardowe i kreatywne nowoczesne projekty. Olśniewające światło oświetla Xiangjiang. Wystawa odbyła się w Mandarin Oriental Hotel od 7 do 9 listopada, łącząc niezwykły i niepowtarzalny styl Cartiera, pozwalając przyjaciołom Cartier i wybitnym klientom wędrować między 166-letnią legendarną historią Cartiera i wspaniałymi współczesnymi dziełami. , Ostrożnie delektuj się pochodzeniem niezwykłej reputacji „jubilera cesarza, cesarza jubilera”; w tym samym czasie osobiście skontaktował się z ekspertami Cartiera, aby zbadać pochodzenie wysokiej jakości niestandardowej biżuterii oraz ogromnego i nieograniczonego świata snów.

 Wyjątkowa jest najwyższa pochwała, tylko Cartier może naprawdę zasłużyć na to imię. Niekończący się strumień kreatywności, znakomite kunszt i niezastąpiony styl artystyczny sprawiły, że Cartier był znany jako „cesarz jubilerów” i osiągnął niezwykły status. Od wspaniałych i delikatnych ozdób biżuterii, wyrażeń geometrycznych i abstrakcyjnych, po wykwintne i dynamiczne kwiaty i kształty zwierząt, wszelkiego rodzaju odważne i innowacyjne interpretacje zainspirowały i wpłynęły na niezliczoną liczbę wstecz i zwolenników. „Unikatowość” Cartiera pochodzi również z jego unikalnych i spersonalizowanych dzieł. Została stworzona na zamówienie królewskich szlachciców, gwiazd sławy i wysokiej klasy elit społecznych z różnych epok. Zindywidualizowana biżuteria, zegary i dzieła sztuki płyną z czasem. Zostań rozmową ze sobą; Cartier specjalnie zebrał, zidentyfikował i odrestaurował te arcydzieła o wielkim znaczeniu historycznym i artystycznym i połączył je w „Cartier Classic Antiques Series”, pozwalając im promieniować radością i dumą z nowej generacji mistrzów. Nieśmiertelna legenda.

 Tło jest wzorowane na schodach głównego sklepu Cartiera przy 13 Peace Road w Paryżu

 Wystawa „Unique Cartier” pokaże legendarną podróż Cartiera przez „Cartier Classic Antiques”, „Contemporary High Jewellery” i „Special Custom Services”. Znajduje się przy 13 Heping Road w Paryżu, wielkim i znanym głównym sklepie Cartier, słynnym warsztacie i sali archiwów, która strzeże głębokiego dziedzictwa, wszelkiego rodzaju legendarne krajobrazy cicho wtapiają się w każdy zakątek wystawy. Wejście do hali wystawienniczej pokryte jest kolorowymi obrazami na 13. Heping Road w Paryżu. Słynnymi czerwonymi schodami goście wejdą do długiego pokoju, a natychmiast pojawi się migające światło w gablocie. Trzy sale wystawowe są ze sobą połączone.Goście mogą kąpać się w blasku pokoju lub cieszyć się ulubioną serią w prywatnym pokoju uznania, a także wymieniać się informacjami z profesjonalistami z Paryża.

 Cartier Classic Antiques

 W sali wystawowej klasycznej antycznej serii Cartiera uwagę publiczności przyciągnęło miękkie i lśniące perłowe światło: naturalny naszyjnik z pereł wykonany w 1953 r., Seria 43 okrągłych orientalnych pereł osadzonych w 18-karatowym białym złocie oraz platynie i diamentach. , Tak wiele naturalnych pereł o podobnej wielkości, kolorze i kolorze jest rzadkich i trudnych do znalezienia, nie można nie podziwiać cudów naturalnych kreacji; naszyjnik uruchomiony w 1906 roku potwierdza zamiłowanie Cartiera do motywów kwiatowych, 18-karatowe białe złoto, złoto, Szmaragdy i diamenty są wspaniale ułożone w delikatne kwiaty, płatki i liście, tworząc wspaniałą girlandę z dzikich róż, po raz kolejny wychwalając piękno przyrody.

 Kolekcja L’Odyssée de Cartier

 Przechodząc obok chwalebnej przeszłości i przechodząc do bardziej zaskakującego momentu, nowa wysokiej klasy seria biżuterii L’Odyssee de Cartier oferuje przyjemną egzotyczną, długą podróż przez Afrykę, Indie do Chin; niezliczoną ilość klejnotów w ciepłych kolorach, takich jak czerwony Złoty kamień i topaz, niczym płonące słońce i czerwona kraina, przeplatają się we wspaniałej egzotycznej scenerii. Wśród blasku we współczesnej hali wystawienniczej bransoletka wygląda szczególnie jasno: po 681 godzinach precyzyjnego rzeźbienia, onyks i diamenty są pomysłowo ułożone, tworząc przyjemne nieregularne geometryczne linie; delikatny zegarek pochodzi z 1902 r. Klasyczne akcesoria do włosów zostały zainspirowane wzorem: kolorowe różowe i żółte szafiry zawieszone są na błyszczących diamentach jak fale, emanujące tajemniczym urokiem.

 Cartier High Jewellery Collection

 Zupełnie nowy tajemniczy zegar z serii Les Heures Mysterieuses de Cartier Onyks, obsydian, kryształ, 18-karatowe białe złoto i 15,9 karatów diamentów tworzą niezapomniany wzór, w pełni pokazując niezwykłe umiejętności Cartiera w zegarmistrzowskim. Nie stał się rosnącym kreatywnym płotem Cartiera. Salon główny Jeanne Toussaint, starszego dyrektora jubilerskiego Cartiera w latach 30. XX wieku, znajduje się w głównym sklepie przy Heping Road 13 w Paryżu, ale projekt i szczegóły salonu są również odtworzone w drugiej hali wystawowej. , Jeszcze raz oddajcie hołd muzie tego jaguara.

 Cenne klejnoty w salonach na zamówienie

 Przez ponad półtora wieku projektanci i rzemieślnicy Cartiera, z ich niezrównanym entuzjazmem i wybitnym talentem, nieustannie badali wszelkiego rodzaju kunszt i pomysłowość, i nadal szukali przełomów, kładąc wyjątkowy fundament dla biżuterii Cartiera. Status Doskonała jakość klejnotu jest także kamieniem węgielnym tej niezwykłej reputacji. „Unique Cartier” pokazał również szereg starannie dobranych najlepszych klejnotów, odsłaniając tajemnicę osiągnięcia słynnego dźwięku z jego krystalicznie czystym, nieskazitelnym pięknem i urzekającym kolorem. Starożytny birmański rubin z naciętym poduszką o masie 29,59 karata ujawnia głęboki i lśniący połysk; szafir Kaszmirowy o masie 14,53 karata świeci jasno pod światłami; kolorowy diament to także serce Cartiera, niezwykle rzadkie, Ważący 3,02 karata jasnych, fantazyjnych fioletowo-różowych diamentów Cartier jest zdecydowanie ekspertem w zbieraniu rzadkich klejnotów na całym świecie.

 Kiedy przychodzisz do specjalnie zaprojektowanej hali wystawowej, rzadkie klejnoty zamieniają się w jasne i piękne kolory i są ozdobione niestandardowymi klejnotami Cartier. Eksperci Cartiera przekształcają fantastyczną fantazję w ramkę profesjonalnych szkiców projektowych, a następnie mistrzowscy rzemieślnicy w paryskim warsztacie poświęcą niekończący się wysiłek, aby urzeczywistnić wymarzoną biżuterię.

 Od momentu powstania Cartier zajmuje się tworzeniem unikatowej sztuki: do dziś Heping Road 13 stała się sklepem pałacowym w branży jubilerskiej, wymarzonym miejscem, w którym spotykają się legenda, styl i historia. Wystawa „Unique Cartier” jest uosobieniem jej wspaniałych osiągnięć, dzięki czemu cała chwała Kayati świeci, po raz kolejny oświecając Xiangjiang.

 Po wystawie cenne eksponaty Cartiera zostaną wystawione w Landmark Prince’s Building w Central i Cartier Boutique na The Peninsula Tsim Sha Tsui od 10 do 15 listopada.

Połączenie Prędkości I Pasji Krótki Komentarz Na Temat Lekkiego Zegarka Chronograficznego Breitling

W branży zegarkowej często istnieją marki sponsorujące różne wydarzenia sportowe lub imprezy samochodowe, ale Breitling, marka doskonale integrująca się z samochodami, jest jedyną marką. Z tymi samymi szlachetnymi liniami krwi i takim samym wykorzystaniem skrzydeł „B”, jak logo, Breitling i Bentley, dwie marki, które dokonały niezwykłych osiągnięć w swoich dziedzinach, współpracują od 2002 roku od 10 lat. Podczas roku współpracy wprowadzono również wiele reprezentatywnych produktów, takich jak: Breitling Bentley Pocket Watch Collector’s Edition, Breitling Bentley World Time Chronograph i inne produkty, a dziś przedstawiamy Ci lekki chronograf Breitling Bentley Supercar Krótki komentarz.

Krótki komentarz na temat mechanizmu zegarka Breitling Bentley Supercar:
  Ten zegarek Breitling wykorzystuje mechanizm Breitling 27B, który jest w zasadzie taki sam jak ruch Breitling 26B, ale różnica polega na tym, że ruch 26B jest bardziej wszechstronny niż materiał bransoletki super sportowego samochodu Breitling Bentley, podczas gdy 27B jest Używany w lekkich gumowych paskach. Wszystkie ruchy są ruchami samozwijającymi, certyfikowanymi przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium Astronomiczne (COSC), z 38 łożyskami biżuterii, aby zapewnić trwałość i dokładność zegarka, a dokładność funkcji pomiaru czasu może osiągnąć 1/4 sekundy. Największą cechą tego mechanizmu jest to, że ma funkcję podwójnego pomiaru czasu. Oczywiście słynna funkcja suwaka pierścieniowego Breitlinga jest również niezbędna.
Krótki przegląd wyglądu lekkiego chronografu Breitling Bentley Supercar:
  Wiele inspiracji projektowych tego zegarka pochodzi z samochodów Bentley. Na przykład projekt jest inspirowany kultową dekoracją przycisku Bentley. Po ewolucji projektantów Breitling ten zegarek ma ramkę. Czerwona i czarna tarcza podkreśla ruch. Temperament przypomina samochód sportowy Bentley. Niezwykle lekka tytanowa obudowa zapewnia pewność tekstury i trwałość.
Zdjęcia lekkiego chronografu Breitling Bentley Supercar:
  Ten zegarek wykorzystuje powiększoną tarczę 49 mm, co nie jest bardzo powszechne nawet w zegarkach męskich. Ponadwymiarowa tarcza daje pierwsze wrażenie bycia agresywnym, a zaletą w użyciu jest to, że jest wygodniejsza i dokładniejsza podczas czytania. Od czasów starożytnych bohaterowie otrzymywali miecze, podobnie człowiek, który może oddać tak dominujący zegarek, musi być wysokim i potężnym prawdziwym mężczyzną!
  Chociaż ten zegarek ma powiększoną tarczę 49 mm, jego grubość nie jest tak gruba, jak się spodziewano, dzięki mechanizmowi Breitlinga 27B.
  Wodoodporność tego zegarka osiąga 100 metrów (330 stóp / 10 atmosfer), co oznacza, że ​​możesz go nosić do pływania i uprawiania sportów wodnych jest w porządku, ale tylko jeśli chcesz, haha.
  Klamra wykonana jest z tytanu, który jest z tego samego materiału co obudowa, co jest nie tylko mocne, ale także bardzo wygodne dla edytorów, aby przymierzyć i zdjąć podczas robienia zdjęć.
Po zamknięciu klamry, wystającą pośrodku klamrę bezpieczeństwa można otworzyć, naciskając jednocześnie klamrę bezpieczeństwa po obu stronach.
  Konstrukcja występów jest bardzo spójna z klamrą. Istnieje styl wzornictwa przemysłowego, kanciasty i kanciasty, ale nie jest tak sztywny i daje poczucie siły. Myślę, że jest to także ucieleśnienie doskonałego połączenia mechaniki i estetyki Breitlinga.
  Korona o głębokim kształcie przekładni wykorzystuje konstrukcję wkręcaną, aby znacznie zwiększyć wodoodporność tego zegarka, a jednocześnie ta konstrukcja jest również często stosowana w zegarkach sportowych.
Projekt inspirowany jest radełkowaną ramą samochodu Bentley, którą można obracać.
  Niewielka tarcza na godzinie trzeciej zapewnia 60-minutowy pomiar czasu, a unikalna tarcza z kontrastującymi czerwonymi i czarnymi kolorami stanowi dopełnienie deski rozdzielczej supersamochodu Bentley Continental GTC, doskonale łącząc niezwykłą wydajność z innowacyjnym wyglądem.
  Na godzinie dziewiątej znajduje się 12-godzinna tarcza chronografu do pomiaru długiego czasu. Warto wspomnieć, że te dwie tarcze chronografu można doskonale ze sobą łączyć. Ekskluzywny system chronografu Breitling zapewnia podwójny chronograf (centralne 60 minut) Łączny czas i łączny czas 60 minut i 12 godzin) sprawiają, że czas jest jaśniejszy i łatwiejszy do odczytania.
  Breitling jest dumny z dokładnego pomiaru czasu do kwadransa i legendarnej funkcji Breitlinga z okrągłym suwakiem, z których wszystkie wymagają tych precyzyjnych wskaźników do obsługi.
  Wreszcie, wciąż doceniam funkcję świetlną tego zegarka. Widać wyraźnie, że dwie duże wskazówki mają duży obszar powłoki świetlnej, dzięki czemu można łatwo i dokładnie odczytać czas nawet w nocy.
Podsumowanie: Zegarek ten był poszukiwany przez fanów Breitling od jego genialnego wyglądu na Baselworld Watch & Jewellery Show w 2011 roku. Jest to idealne połączenie mechaniki i estetyki. Czerwona i czarna tarcza daje efekt wizualny, a tytanowa koperta skutecznie gwarantuje trwałość zegarka. Automatyczny mechanizm Breitling 27B gwarantuje dokładność ruchu tego zegarka. Gumowy pasek zegarka zapewnia długoterminową dokładność. Kolejnym uczuciem dla osób mieszkających w żelbetowych miastach jest zegarek, który warto mieć.
Obejrzyj szczegóły: Breitling / 13522 /

Jakie Zegarki Powinien Nosić Wang Sicong?

Jakiś czas temu, w finale programu „Idol Trainee”, Wang Sicong siedział na widowni, aby kibicować bananowej rozrywce swojej firmy. Jego artysta nie otrzymał dużego wsparcia ruchu, ale on sam był przesłuchiwany przez internautów, kiedy użył „naklejki z podwójną powieką”, aby zostać Ostrość Wang Sicong również nie chciał uwieść, natychmiast wysłał odpowiedź Weibo, twierdząc, że nigdy nie używał naklejek z podwójną powieką. Zdjęcia mają pierwszeństwo w promocji artystów pod nimi. Wreszcie zdjęcie na żywo pokazuje, że obie powieki są „oryginalne”. Bardzo popularny jest czarno-czerwony zegarek Richarda Mille’a. Jeśli naprawdę chce udowodnić, że jego powieki są naturalne, wystarczy dołączyć zdjęcie jego ojca Wanga Jianlina. Mimo, że kącik oczu faraona lekko opadł, dwuwarstwowe powieki są nadal wyraźne, a fizjologiczne cechy Wanga Siconga całkowicie wyryły jego ojca i naprawdę nie potrzebował rekwizytów, aby pomóc. Wang Sicong jest mądrym człowiekiem. Szkice są szybko przytłoczone. Co powinienem zrobić, jeśli grupa chłopców o żółtych włosach jest zimna, zanim zrobią się czerwone? Czy nie byłoby miło wysłać ich na przejażdżkę ruchem „męża narodowego”? Naklejki z podwójnymi powiekami są fałszywe, a reklama jest prawdziwa. Młodsze pokolenie, reprezentowane przez Wanga Siconga, stopniowo przejmuje rodzinną firmę stworzoną przez jego rodziców i wkrótce stanie się lub stanie się główną grupą konsumentów w Chinach. Ale jaki zegarek powinni nosić? To stało się ważnym wydarzeniem dla szwajcarskich marek zegarków. Krąży online, że Wang Jianlin przy różnych okazjach nosi miliony zdjęć Vacherona Constantina. Wygląda na to, że faraon jest fanem tradycyjnej genewskiej marki. Wang Sicong może teraz preferować Richarda Mille. Netizens oszacował, że jego całkowita wartość jest większa niż 20 milionów, powszechnie znane jako ponad 10 milionów tourbillon z przezroczystym szafirem, prawie stało się marką „narodowego męża”. Bogate drugie pokolenie jest nie tylko bogatym drugim pokoleniem, ale także chińskim pokoleniem różnym od swoich rodziców, którzy nie doświadczyli epoki ekonomicznej braku, dzieciństwa bez materialnych braków, dorastali w obfitości i wygodzie zbudowanej przez swoich rodziców, i będą mieli w przyszłości dużą ilość majątku do dyspozycji. Są ważną grupą dla dobrych marek zegarmistrzowskich. Te piękne marki zegarków, zgodnie z FHH White Paper Foundation szwajcarskiej białej księgi, można podzielić na dwie grupy według roku urodzenia: jedna jest nowoczesna, taka jak Richard Mill, Roger Dubuis i Hublot. Marka; druga to historyczna rodzina reprezentowana przez Vacherona Constantina, Audemars Piguet i Patek Philippe. Nowoczesne marki Zhang Liangji Nowoczesne marki powstały głównie w latach 90. XX wieku dzięki wzrostowi luksusowej gospodarki. Nie mają historycznego bagażu. Większość modeli charakteryzuje się nowatorskimi materiałami, nowoczesną technologią i modnymi kształtami; są one łączone z gwiazdami sportu i rozrywki w jak największym stopniu w marketingu, w sposób, który jest bliższy preferencjom młodych ludzi do walki o to pokolenie Śledź i faworyzuj. Takie jak supersamochody i sporty motorowe, nieuregulowane ograniczenie prędkości na ziemi zawsze może pobudzić młodych ludzi. Richard Mill, „małżeństwo” z F1 bardzo wcześnie. Partnerem ostatnich dwóch lat jest zespół McLaren, a każdy samochód wyścigowy McLaren na torze ma na nadwoziu napisy Richard Mille. W tym samym czasie marka wprowadziła również model współpracy inspirowany McLaren Racing.W zeszłym roku SIHH był chronografem z goniącymi rękami, skupiającym się na koncepcji lekkich samochodów wyścigowych, a cały zegarek ważył mniej niż 40 gramów. Czas lotu Almanachu Karen Orange. Po założeniu Roger Dubuy nadal pełni tradycyjne funkcje klasycznego etui. Po dołączeniu do Richemont Group zmienił strategię. Znakomity zegarek króla Excalibura stał się głównym modelem przyciągającym młodych ludzi. W ostatnich latach koncentrowano się również na elementach sportowych: po pierwsze, współpracował z Pirelli, specjalną marką opon do wyścigów F1, aby wykorzystać mistrzowskie opony wyścigowe do produkcji pasków, aw ubiegłym roku połączył siły z Lamborghini, wiodącą włoską marką samochodów sportowych, aby wprowadzić silnik super-run. Model stopera do skakania z podwójnym pochyleniem Excalibur Aventador S został wydany trzy razy w ciągu mniej niż roku, z pięcioma kolorami. Hublot, partnerem jest Ferrari, 50-dniowy ultra długi zegarek tourbillon, który wymaga specjalnych narzędzi do nawijania, koperta zegarka zainspirowana unikalnym silnikiem V12 LaFerrari, w połączeniu z pomocą Fan Bingbing i Li Chen, dzięki czemu Ten zegarek jest sławny. We współpracy z najlepszymi samochodami wyścigowymi, oprócz celu promocji, wprowadzeniem najnowocześniejszych materiałów technologii wyścigowej, a także poparciem niezawodności i technologii zegarków, takich jak włókno węglowe: Richard Miller i McLaren, stanie się grafitem nagrodzonym nagrodą Nobla po nowym tysiącleciu W etui zastosowano etylen; Roger Dubuis wykorzystuje mocne wielowarstwowe włókno węglowe C-SMC na korpusie Lamborghini. Z drugiej strony współczesne marki zegarków podążają za nowymi trendami, a użycie materiałów nie ogranicza się do tradycji historycznych: szafir, ceramika, tytan itp. Są powszechnymi elementami. Richard Mill i Hublot używają zintegrowanego przezroczystego szafiru do wykonania obudowy, Hublot wprowadził nawet serię kolorowych szafirowych szafek i kolorowych szafek ceramicznych. Najłatwiejszym sposobem przyciągnięcia uwagi młodych ludzi jest bezpośrednia praca z gwiazdami sportu i rozrywki: Richard Mille i Hublot są bardzo podobni: znajdują sławnych ludzi z różnych dziedzin, proszą ich o noszenie zegarków lub uruchomienie Tytuł Współpraca. Richard Mills współpracuje z chińskimi gwiazdami filmowymi Jackie Chan i Michelle Yeoh; Hublot wspólnie z talentem fortepianowym Lang Lang i fotografem mody Chenem Manem; Richard Mille współpracował z argentyńskimi gwiazdami polo w 2018 roku; i piłką nożną w 2018 roku Mistrzostwa Świata przyciągną uwagę setek milionów fanów na całym świecie Oprócz oficjalnej tożsamości chronografu, Hublot ma również platformę króla piłki Baileya. Te metody biznesowe współczesnych marek zegarków ujawniły je opinii publicznej i zyskały dobry udział w rynku w mniej niż dwie dekady, jednak metody te nie są odpowiednie dla rodzin historycznych. Historyczna rodzina historycznej rodziny, Vacheron Constantin, Audemars Piguet i Patek Philippe mają niezachwianą pozycję wśród dojrzałych grup konsumenckich; nawet jeśli nie są fanami oglądania, wszyscy wiedzą, że są najlepszymi szwajcarskimi zegarkami, na przykład w różnych współczesnych dramatach filmowych i telewizyjnych Różne stoły rekwizytów, choć zabawne, odczuwały także wpływ rodzin historycznych na świat. Młodsze pokolenie rabowane przez nowoczesne marki to także ważna grupa, której historyczne rodziny nie mogą sobie pozwolić na utratę. Pierwszym zegarkiem na liście życzeń jest to, do czego musi dążyć każda marka, a to reprezentuje przyszłość. Jednak przywiązywanie wagi do młodych ludzi jest jedną z głównych strategii biznesowych w każdej epoce: zanim narodziły się nowoczesne marki, historyczne rodziny przeszły już setki bitew. Na przykład ponad czterdzieści lat temu „Nautilus” Patek Philippe, dąb królewski Audemars Piguet i poprzednik Vacheron Constantin „222”. Są to wysokiej klasy zegarki sportowe wykonane głównie ze stali nierdzewnej na początku życia, których celem jest usunięcie młodych ludzi z kwarcu Pociągnij tam zegarek. W dzisiejszych czasach ci młodzi ludzie nie byli już młodzi i od czasu do czasu dotykali nowoczesnych marek, ale historyczne rodziny już zasadziły nasiona w swoich sercach. W ich pudełkach zegarków znajdują się wczesne zegarki sportowe ze stali nierdzewnej i nowa platyna. Złożone funkcje. W dzisiejszych czasach tradycyjne marki z wyższej półki wciąż używają własnych metod, by wyrazić modę, trendy i osobowość oraz zdobyć dzisiejszych młodych ludzi. Nautilus jest wciąż pierwszą tęsknotą Patek Philippe dla młodych ludzi, a rynek nie spada. Jednak Patek Philippe nie chce wkładać jaj do kosza, a kiedy nadejdzie nowe tysiąclecie, wypuści na rynek bardziej czysty sportowy zegarek do nurkowania „Grenade”, profesjonalny wodoodporny, gumowy pasek, możesz nosić Patek Philippe na plażę, aby nurkować i opalać się. Nowy zegarek 2018, jasnożółty gumowy pasek, jest bardziej zgodny z tysiącletnią estetyką. Nie wspominając już o Audemars Piguet, kiedy Royal Oak był w pełnym rozkwicie, wprowadzono na rynek bardziej wytrzymały i sportowy model Royal Oak, który stał się pierwszym wyborem każdego „twardego faceta” w ciągu ostatnich dwóch dekad. W ostatnich latach Audemars Piguet wprowadził jasne kolory Royal Oak i modele offshore, aby przyciągnąć uwagę młodych ludzi; z drugiej strony, Audemars Piguet wprowadził serię zegarków Royal Oak Concept Watch, w ramach której Audemars Piguet zastosował technologię i materiały Badania nad nowoczesną awangardową modą w projektowaniu jako przyszłym wyborem dla młodych ludzi. Seria Vacheron Constantin oficjalnie narodziła się w 1996 roku. Zintegrowany metalowy łańcuch ze stali nierdzewnej i sztywna gazowa maltańska ramka krzyżowa, bez względu na to, czy jest to angielska nazwa „Overseas”, czy chińska nazwa „Horizons and Crosses”, mają rodzaj „przełamywania horyzontu” Pasuje dobrze do młodego i ambitnego młodego człowieka. Chociaż narodził się 20 lat później niż Royal Oak i Nautilus, od samego początku był kochany przez młodsze pokolenie i stał się jednym z trzech najlepszych zegarków sportowych w historii. W 2018 roku na SIHH Vacheron Constantin wypuścił nową serię „Wu Luzhi’. Z tej nazwy Vacheron Constantin ma nadzieję, że ta nowa seria stanie się kolejnym wyborem dla młodego pokolenia, aby wejść w świat dobrego zegarmistrzostwa. Jednak współczesne marki i rodziny historyczne nie są jasne, typowym przedstawicielem jest Parmigiani. Założony również w latach 90. projekt pochodzi z doświadczenia pana Parmigianiego w naprawie zabytkowych zegarków, więc jego imienniki wyglądają bardziej klasycznie i tradycyjnie. W rzeczywistości Parmigiani od dawna współpracuje z supersamochodami, a od 2004 roku wypuścił serię zegarków z francuską marką Bugatti, która ma ponad stulecie. Johnny poszedł inną drogą. Dla następnej generacji konkurencji tradycja i nowoczesność zaciekle rywalizują, prowadząc wojnę z niewidzialnym dymem. Strategie i metody obu stron wykraczają daleko poza to, co wymieniono w artykule: tylko zwycięzcą może być król. Dołącz do czytelników, dodaj WeChat: lucyonair2013, Uwagi: Nazwa + Zawód

Czy Zegarki Od 30 000 Do 50 000 Juanów Staną Się Normą?

Niektórzy czytelnicy pytali mnie kilka dni temu, a ja patrzyłem na brązowy zegarek Oris, splątany i przez ponad 10 dni myślałem, że nie mogę spać w nocy, ale w pobliżu mojego domu nie było sklepów. Powiedziałem mu, że jedynym sposobem jest udanie się do oficjalnego flagowego sklepu internetowego, a towarów było niewiele i trzeba było się spieszyć. Powiedział, że wahał się tylko, czy nie miał okazji zacząć, ale jako zegarek z limitowanej edycji, czasem nie było innego wyjścia niż online. W końcu powiedział, że rozważanie zwrotu towaru byłoby niewłaściwe, co najmniej kłopotliwe, ale lepsze niż szukanie fizycznego sklepu wszędzie. W rzeczywistości codzienne słuchanie czytelników opowiadających mi historię zakupu zegarka pozwala mi lepiej zrozumieć branżę. Jeśli chodzi o sprzedaż zegarków online, zacząłem także czekać, zobaczyć i wspierać, i zacząłem akceptować cenę od 30 000 do 50 000 od poniżej 10 000. W końcu rynek jest tak duży, że wielu konsumentów przekracza nasze doświadczenie. Kilka dni temu otworzyłem JD.com i zdziwiłem się, że istnieje jeszcze jeden flagowy sklep należący do branży zegarków – dołączył także Bao Qilai. Mówi się, że po raz pierwszy Bucherer wszedł na platformę e-commerce na całym świecie i został otwarty 1 czerwca. Wydaje się również, że wysokiej klasy zegarki i zegary przygotowały się na tegoroczne 618. Trzeba powiedzieć, że rozwój chińskiego rynku w nowym środowisku internetowym zmusił wielu cudzoziemców do dostosowania sposobu myślenia do trendu. Sayscha Moeri, dyrektor generalny firmy Bucherer, powiedział również: „Chiński rynek jest dla Bucherer bardzo konkurencyjny.” Więc kiedy się nad tym zastanowić, można się tego spodziewać. Zgodnie ze zrozumieniem Rabbit, ten sklep jest oficjalnym sklepem spółdzielczym, co oznacza, że ​​nie trzeba się martwić o dostępność materiałów eksploatacyjnych. Najbardziej mnie ciekawi, że tę współpracę ułatwił dealer Henry. Przez długi czas największym zmartwieniem dla zegarmistrzów w handlu elektronicznym jest wpływ na sprzedaż offline, w przeciwnym razie tradycyjni dealerzy będą pełni wykluczenia, sądząc, że sztuczna konkurencja spowodowała konkurencję. Ale tym razem współpraca między JD.com a Bucherer zrodziła się z tegorocznej wizyty przed Bazyleą i znali się. W środku Henry Geely nawiązał mecz i zajęło 4 miesiące, aby dojść do porozumienia i zdecydować o współpracy. Dystrybutorzy rozumieją również, że nie jest mądrze walczyć z megatrendami. Jest to właściwa ścieżka do podążania za trendem i prostowania relacji między bytem a sklepem internetowym. Piła do królików ze sklepu Jingdong Obecnie Bao Qilai wydała pięć głównych serii produktów, w tym serię Mali Long, serię Plavi, serię Edmar, serię Bai Di Shi i serię Yali Jia. Możesz zobaczyć, od najtańszego 10 000 juanów do ponad 300 000 zegarków. Mówiąc o tej marki Bucherer, jest dość interesująca. Królik wprowadził ją wcześniej, ponieważ zaczął jako sprzedawca, jest przełomowym budynkiem w Szwajcarii i jest ściśle powiązany z wieloma markami zegarków, takimi jak Rolex, więc wielu konsumentów wyjeżdża za granicę, aby kupić Podczas oglądania nie można ominąć nazwy Bucherer. Jako firma rodzinna ma historię 130 lat. Jedynym problemem mogą być najmniejsze wątpliwości dotyczące sprzedawcy Bucherer i marki zegarków Bucherer. Bucherer urodził się w Lucernie w Szwajcarii w 1888 r. W tym czasie był to sklep z zegarkami i biżuterią. Do 1919 r. Oficjalnie założył własną fabrykę i markę zegarmistrzowską oraz wyprodukował pierwszy zegarek własnej marki. Jeśli chodzi o zegarmistrzostwo, Ma również historię prawie 100 lat. W rzeczywistości, jeśli chodzi o handel elektroniczny markami zegarków, odważne są firmy rodzinne lub marki nie należące do dużych grup. Na przykład w ciągu ostatnich dwóch lat JD.com wygrał Chopard, Henry Moser i Oris, które są również firmami rodzinnymi, a także założono sklepy firmowe Zenith, Tag Heuer, Nomos, Mido i inne. Wcześniej JD.com pomógł również Audemars Piguet w zakończeniu budowy sklepu internetowego odpowiedzialnego za logistykę AP, a jego ambicje w dziedzinie zegarków wysokiej klasy były już oczywiste. Widać, że wyjazd Liu Qiangdong do Szwajcarii w zeszłym roku był bardzo skuteczny. I Bucherer również szczerze powiedział królikowi, że widok tak wielu szwajcarskich marek zaczął współpracować z JD.com, który dał im dużą pewność siebie. Co więcej, JD.com ma ogromną kolekcję klientów i analizę danych o zachowaniach, co jest bardzo atrakcyjne dla marek. Ponadto, w samą porę, aby dogonić węzeł konsumencki 618, JD.com wykorzystało to również do wydania karty raportu z 1 czerwca Super spike day – marka zegarków osiągnęła średnią miesięczną sprzedaż 1/4 w ciągu 2 godzin, wzrost z dnia na miesiąc osiągnął 1300%; Inną marką od średniej do wyższej klasy jest ukończenie sprzedaży podwójnego 11 w ubiegłym roku w ciągu 4 godzin … Weźmie również udział kolejne główne pole bitwy Jingdong 618, Bao Qilai. Zainteresowani czytelnicy mogą zwrócić uwagę na kupony i zdobyć szacunek jako pierwszy. Chociaż z bieżących wyników zakupów online zegarki nadal poniżej 20 000 juanów są nadal główną siłą, ale ponad 30 000 do 50 000 rzeczywiście rośnie. Słyszałem prawdziwą rzecz. Ponad 800 000 zegarków wysokiej klasy marki zostało sprzedanych za pośrednictwem sklepu internetowego. Chociaż w tym czasie były pewne niewielkie problemy z procesem płatności, w końcu kwota była duża, a sklep fizyczny również uprzejmie zaprosił VIP na Sklep go kupił, ale został odrzucony przez drugą stronę, w końcu rozwiązał problem, zrealizował płatność online i usiadł, czekając na zegarek. Tacy ludzie poza naszą pierwotną wyobraźnią istnieją. Niedawno pewien czytelnik powiedział mi również, że przypadkiem poszedłem do sklepu z zegarkami podczas podróży służbowej do Pekinu, ponieważ czas się spieszył, pośpiesznie wyszedłem z zegarka, a po powrocie do domu zapomniałem o nim i przejrzałem oficjalny sklep internetowy. „Najbardziej boję się kupować zegarki online, czy są one oryginalne, a po drugie, czy są odpowiednie. Oba są w porządku. Dla mnie cena nie stanowi problemu” – powiedział. Jest to również odzwierciedleniem obecnego sposobu myślenia większości konsumentów. Dzięki oficjalnej współpracy JD.com stopniowo rozwiał obawy wszystkich dotyczące poprzednich źródeł zaopatrzenia. Myślę, że jest to konieczne i chroni obie strony. Zawsze zachęcałem wszystkich do kupowania zegarków, aby weszli do sklepu, aby spróbować, warunki fizycznych sklepów są w pełni wykorzystane. Jeśli jednak istnieją ograniczenia geograficzne, uważam, że rolą sklepów internetowych jest: 1, przeglądaj produkty, zapoznaj się z marką; 2, daj ludziom trudności z wyborem, aby wrócić do domu i pomyśleć dwa razy; 3, wiele marek ma 7-dniowa bezwarunkowa klauzula zwrotu jest równoznaczna z wypróbowaniem jej.

Wcześniej ludzie tej marki prywatnie mówili Rabbitowi, że chcą nawet świadczyć usługi dostawy bezpośredniej i przymierzania. Mimo że koszty były wysokie, kładli również nacisk na zakupy online. Uzupełnienie online i offline to zdrowa relacja. W końcu dla ogromnego rynku nikt nie może używać modelu zakupów w celu wrabiania konsumentów. Różnice są interesujące rynki. Plotkowy królik jest tylko oryginalny, zapraszamy do repost!

Jak Rozpoznać Autentyczność Zegarków Longines?

Z wyglądu tarcza i tylna okładka oryginalnego zegarka Longines są wyraźnie i całkowicie oznaczone; liczba diamentów zaznaczonych na tarczy jest zgodna z faktyczną liczbą diamentów w ruchu; materiał i obudowa tylnej okładki są oznaczone Zastosowane materiały są spójne; szkło Longines jest gładkie i przezroczyste; zewnętrzne krawędzie elementów obudowy nie są ostre; powłoka jest wolna od pęcherzyków powietrza i nie spada. Podróbka i autentyczność tarczy zegarka Longines i tylnej pokrywy są oznaczone nieczytelnymi znakami towarowymi i nazwami handlowymi; liczba diamentów oznaczonych na tarczy nie odpowiada rzeczywistej liczbie diamentów w ruchu; zewnętrzne krawędzie elementów obudowy są szorstkie, a pęcherze, odpadające lub połamane części poszycia. 1. Tylna pokrywa prawdziwego Longines ma nie tylko ten model, ale także wygrawerowany na spodzie numer nadwozia. Każdy model jest inny. Możesz wziąć ten numer nadwozia i kartę gwarancyjną na swój zegarek. Sprawdź numer korpusu. Model i numer prawdziwego zegarka powinny być takie same jak te na karcie gwarancyjnej.
2. Patrząc na wykonanie zegarka, jeśli czcionka na prawdziwym zegarku i logo LOGO z napisem na tylnej okładce będą bardzo wyraźne i wyraźne, podczas gdy wykonanie fałszywego zegarka będzie szorstkie, a czcionka będzie rozmyta.
3. Zegarki zegarków Longines są kryształami szafiru, które są bardzo odporne na zużycie. Możesz użyć tej metody do ustalenia, czy jest to szafirowy kryształ. Użyj metody testu kropelek wody, aby zidentyfikować kropelki wody. Bez pozostawiania śladów wody lustro zegarka tego zegarka jest szafirowym lustrem zegarka. Przeciwnie, jeśli krople wody są rozproszone, oznacza to, że nie jest, musi istnieć problem z tym zegarkiem. Możesz użyć tego jako odniesienia, jeśli naprawdę nie rozumiesz Możesz zabrać zegarek do zwykłej stacji serwisowej w celu identyfikacji.
    4. Patrząc z ruchu, odpowiedni ruch zegarka Longines jest oznaczony odpowiednią marką na szynie lub wahadle; ruch jest stabilny w komponentach obudowy; wnętrze mechanizmu jest czyste. Fałszywe ruchy zegarków Longines nie mają znaku firmowego na szynie lub zawieszce, lub znaki na znaku towarowym są szorstkie, rozmyte lub wypaczone lub po prostu wklejone małymi kawałkami miedzi; ruch nie jest czysty, a niektóre ruchy mają wióry miedzi i włosy Jedwab, odciski palców itp.
    Kupując zegarki Longines, konsument powinien sprawdzić świadectwo kontroli sprzedawcy i sprawdzić, czy numer na znaku imitacji lasera jest zgodny z numerem podanym na certyfikacie. Istnieje wiele innych metod identyfikacji autentyczności, takich jak używanie przyrządów testujących do testowania zawartości złota, dokładności czasu podróży, wodoodporności, twardości szkła powierzchniowego, prawdziwych i fałszywych diamentów i tak dalej. Zmierzone dane służą do sprawdzenia, czy są zgodne z danymi i instrukcjami oznaczonymi na importowanych zegarkach oraz do ustalenia autentyczności. Ponadto niektóre znane marki mają specjalne metody identyfikacji ze względu na strukturę ruchu i nieodłączne tajemnice, ale wymagają profesjonalnego sprzętu i kontroli instrumentów.

Złoto, Biała Twarz, Czysty Luksus

Czasami wydaje mi się, że wybranie stołu jest jak wybranie drugiej połowy. Kiedy poznaję właściwą osobę, jedna wystarczy, ponieważ ma wiele stylów. Mój ulubiony zegarek to Rolex Day-Date, który jest trwały. Połączenie czterech metali szlachetnych i różnych kolorów paneli materiałowych jest rzeczywiście różnorodnością.

 Zegarek zdawał się służyć ludzkości i wkraczać w życie jako narzędzie. Dla Rolex Day-Date był to czysty luksus od urodzenia. Wprowadzone po raz pierwszy w 1956 roku, zegarki Rolex Day-Date są dostępne tylko w kolorze złotym lub platynowym. Jest to również pierwszy na świecie zegarek z oknem kalendarza na powierzchni i w pełni napisanym tygodniem. Dziedzicząc nieprzemakalny, odporny na kurz i przyciągający wzrok wyświetlacz kalendarza Rolex Oyster Perpetual, a przy użyciu tylko odlewania metali szlachetnych, stał się popularny wśród celebrytów.

Data pierwszego dnia nr 6511
 Pierwszy dzień był wyposażony w mechanizm Rolex Cal.1055. Mechanizm ten wykorzystywał sprężynę równoważącą bez karty i regulowaną śrubą, aby utrzymać tę datę na konkurencyjnym poziomie. Następnie, po wymianie liczby cyfr modelu zegarka, szafirowe lustro zegarka zastąpiło akrylowe lustro zegarka i dodało funkcje, takie jak stop sekund. W 1988 r. Pojawił się znany nam ruch kal. 3135, a dzień-data zastąpił również kal. 3155 dniem tygodnia opartym na kal. 3135. Dziś niektóre zegarki Day-Date w sprzedaży nadal korzystają z tego mechanizmu.

Dzień-data II
 Rolex Day-Date II został wydany w 2008 roku, biorąc pod uwagę stale zmieniającą się estetykę ludzi, zwiększając średnicę zegarka do 41 milimetrów, eliminując skórzany pasek, a wszystko pasujące do szlachetnego metalowego pałąka i klamry. Data popycha szczyt zegarków z metali szlachetnych. W ruchu zastosowano również sprężynę równoważącą Parachrom o wysokiej odporności na wstrząsy i działanie antymagnetyczne oraz ruch Cal.3156 nowego amortyzatora Paraflex, co dodatkowo poprawiło dokładność i stabilność.

 Oglądałem program wywiadu Harden na początku kwietnia, chociaż był to tylko krótki materiał filmowy, ale natychmiast przyciągnął mnie zegarek na jego nadgarstku. To Day-Date II, czyste złoto i najczęściej biały makaron, ale śpiewają i harmonizują, piękno jest bardzo czyste.

 Dopiero nowy podgląd Rolex w maju tego roku uświadomiłem sobie, że tegoroczny Dzień 40 również wyszedł z białym kolorem twarzy, który jest jeszcze bardziej duszący.

Cal. 3255 ruch
 Day-Date 40 to najnowszy zegarek z serii Day-Date wprowadzony na rynek przez Rolex w 2015 r. Jego wygląd został zmieniony w dwóch miejscach. Pierwszym jest zmniejszenie średnicy koperty do 40 mm, co jest bardziej odpowiednie dla nadgarstka. Po drugie, rzymska skala czasu zmieniła kształt czcionki, która jest bardziej smukła i zwięzła. Przyjmuje opracowany kaliber nowej generacji cal.3255. Ten nowy kaliber z 14 patentami ma doskonałą dokładność, rezerwę mocy, odporność na wstrząsy i niezawodność działania magnetycznego. Kaliber ten reprezentuje również Najbardziej wykwintna dzisiejsza technologia ruchu, nawet ukryta w nieprzezroczystej skrzynce z ostrygami, wciąż wykorzystuje złote rękawy i inne procesy.

 Zeszłoroczny różowozłoty Rose Gold Day-Date 40 jest bardzo modny. Zielona tarcza i promienisty wzór słońca nadają zieleni jasny blask. Jest całkiem rozsądny z czerwonawym metalicznym kolorem różowego złota.

 Tegoroczna nowa biała twarz korzysta z lakierowanej białej tarczy. Tarcza jest wielokrotnie bezbłędnie biała dzięki powtarzalnym procesom malowania i podgrzewania. Dzięki bardzo czystej złotej skali czasowej jest czysta i czysta, dzięki czemu ta data 40 więcej Dla luksusu i powagi.
 Jeśli w moim życiu jest tylko jeden dobry zegarek, mój zegarek musi być datą Rolex. Panie i panowie, jaki jest dla was najbardziej odpowiedni zegarek?

Specjalny „kapitan” Degustacja Omega Seamaster Zegarek Ze Stali Nierdzewnej

Omega (wielkie litery Ω, małe litery ω), znane również jako Big O, to dwudziesta czwarta litera grecka i ostatnia litera grecka. Symbolizuje początek i koniec rzeczy, pierwszą i ostatnią. Reprezentuje niezwykłą jakość „doskonałości, ekstremalności, doskonałości, osiągnięć”. Zegarki Omega, założone w 1848 roku, konsekwentnie zajmują pierwsze miejsca w Chinach ze względu na ich precyzyjny czas podróży, stylowy wygląd i wysoką trwałość.

  Wspomniał o hipokampie Omegi w tej dekadzie, ze względu na jego silny sportowy i funkcjonalny wygląd, oraz z większą liczbą funkcji zegarka nurkowego, takich jak głębsza wodoodporna głębokość, obrotowa ramka skali, funkcja chronografu, wysoka widoczność Tarcza jest uwielbiana przez przyjaciół z całego świata. Dzisiaj Watch House wniesie hołd Omegi do zegarka American Golf Ryder Cup, zegarka specjalnej edycji Sea Horse serii Aqua Terra „Golf”, a regularna wersja tego zegarka jest pieszczotliwie nazywana „Kapitan hipokampa”, oficjalny model zegarka to: 231.10.42.21.02.004.

  Na pierwszy rzut oka ten zegarek to klasyczny i wytrzymały zegarek, który celebruje wspaniałą legendę oceanu Omegi. Obudowa ze stali nierdzewnej 41,5 mm jest wyposażona w ramkę, a pionowa faktura na lakierowanej srebrnej tarczy kultowego „Teak Concept” zegarka Omega Seamaster Aqua Terra „Golf” przypomina pokład tekowy na luksusowym jachcie. Trójkątne, niebieskie wskazówki godzinowe i minutowe z sekundową wskazówką z 18-karatowego żółtego złota. Z bransoletą ze stali nierdzewnej. Ten certyfikowany zegarek astronomiczny jest wyposażony w omega 8500 „ruch współosiowy Zhenzhen”, który może wytrzymać pola magnetyczne powyżej 15 000 Gaussów. Ruch ten jest wyraźnie widoczny przez przezroczystą obudowę. Zapewnia 150 metrów wodoodporności.

  Patrząc z boku, obudowa jest średniej grubości z ostrymi krawędziami i narożnikami, a wycięcie na ramce jest doskonale wypolerowane. Obudowa ze szczotkowanego metalu odznacza się mocną metaliczną fakturą, a twardy męski styl jest dobrze odzwierciedlony, a także może pokryć zarysowania powstałe podczas noszenia. Jako profesjonalny zegarek do nurkowania wkręcana korona ze stali przekładniowej jest dokładnie wypolerowana i dobrze się czuje. Na górze korony jest wygrawerowany symbol reprezentujący omega „Ω”. .

  Wykonanie bransoletki jest bardzo skrupulatne. Zewnętrzne i wewnętrzne krawędzie bransoletki ze stali nierdzewnej wykorzystują dwie różne metody rysowania i polerowania, co niewątpliwie zwiększa kroki i trudność obróbki części zegarmistrza. Trzy rzędy metalowych ogniw łańcucha są elastyczne i wygodne w noszeniu. Z klamrą motylkową z tego samego materiału, klasyczny symbol Omega jest ozdobiony na klamrze.

  Konstrukcja zaczepów nadal przywiązuje dużą wagę do ergonomii. Uchwyty i pasek ze stali nierdzewnej są idealnie zintegrowane w jedno. Uchwyty są w zasadzie zrównane z pierwszą częścią paska ze stali nierdzewnej, co w ogóle nie wpływa na nadgarstek w codziennym życiu. Różne działania.

  Tarcza ma pionową fakturę lakierowanej srebrnej tarczy kultowego „Teak Concept” zegarka Aqua Terra „Golf”, z trzema pinami. Zegarek jest wyposażony w trójkątne łukowe niebieskie wskazówki godzin i minut oraz sekundnik z 18-karatowego żółtego złota. Skala godzinowa jest pokryta rodem, z czerwonym wzorem transferu i niebieskimi cyframi arabskimi na zewnątrz przez 5 minut. Te kolorowe elementy kontrastują ze srebrną tarczą i są inspirowane logo Ryder Cup. Okno kalendarza o godzinie 3 zwiększa funkcjonalność tego zegarka. Łukowaty, odporny na zużycie szafirowy kryształ z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach zapewnia kompleksową ochronę tej wyjątkowej tarczy.

  Tylna strona szafirowo-kryształowej tylnej pokrywy, stal nierdzewna wokół tylnej pokrywy jest bardzo wypolerowana i wypolerowana, wyjątkowy ruch Omegi można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Wyposażony w samozwijający się mechanizm koncentryczny Omega 8500, cechuje się on doskonałą trwałością i dokładnością. Wytrzymuje interferencję silnych pól magnetycznych powyżej 15 000 Gaussów. Bilans bez karty z silikonową sprężyną do włosów i ustawionymi kolejno podwójnymi beczkami Dwukierunkowy automatyczny system nawijania może skrócić czas nawijania. Niepowtarzalna, inspirowana językiem arabskim Genewa faluje na szynie i rotorze. Zapewnia rezerwę mocy około 60 godzin.

  Podsumowując: zegarki z serii Omega Seamaster to stylowy wygląd, precyzyjny czas podróży, wysoka trwałość i opłacalność, które wyróżniają się praktycznością i są najpopularniejszymi modelami zegarków do nurkowania. Ten specjalny zegarek Omega oddaje hołd golfowi Ryder Cup rozgrywanemu w Stanach Zjednoczonych i różni się od zwykłego „kapitana hipokampa” z drugiej ręki z 18-karatowego złota, a kolor tego zegarka jest bardziej żywy. Ich ulubiony. (Oglądaj zdjęcia / tekst w domu Dong Hang)

Zwrot Podwójnej Wystawy Te Proste I Wybuchowe Modele, Które Musisz Kupić

Czy widziałeś tak wiele luksusowych zegarków damskich, które są tak zimne, że nie masz przyjaciół, czy czujesz się także niesamowicie i łagodnie przez lata? Ale to prawdziwi przyjaciele, którzy naprawdę mogą zacząć, prawda? Które zegarki po tegorocznym podwójnym pokazie są naszymi modelami? Spójrz na następujące modele. Ponieważ te modele wybuchowe nie tylko będą dobrze wyglądać w tym roku, dziesięć lat później nadal będą klasycznymi modelami.

Cartier Hypnose to kolejne klasyczne arcydzieło

 
   Cartier jest zawsze taki duży i za każdym razem, gdy pojawia się nowy produkt, zawsze wydaje dużo pieniędzy i walczy z Fang Yan. W tym roku nowy damski zegarek Cartier Hypnose firmy SIHH wprowadził na rynek różnorodne style, prosty design z podwójnym kółkiem, po raz kolejny odzwierciedla zrozumienie piękna prostoty przez Cartiera, wszędzie uosabia estetyczną równowagę i elegancję. Białe złoto, różowe złoto, diamenty pavé oraz wiele innych stylów i rozmiarów. Co ważne, jest to seria zegarków specjalnie wydana dla kobiet. Można przewidzieć, że ten prosty styl będzie kolejnym dla Cartiera Wybuchowa praca. Jeśli zaczniesz, wybierz ten podstawowy czarno-biały styl.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: CHŁOPIEC • PRZYJACIEL Twój męski bilet ma więcej opcji

   Ubiegłoroczna faworytka wśród fanów zegarków na pewno będzie miała CHANEL BOY • PRZYJACIEL. Prosty i neutralny design przyciągnął niezliczoną liczbę fanów zegarków kobiecych do naśladowania. Co więcej, jest prosty i przystojny, porównywalny do jej chłopaka. Tegoroczny świat Baselworld Chanel sprawił, że wiatr tego chłopaka stał się jeszcze gorętszy, więcej stylów, więcej rozmiarów, od prostych stylów ze stali nierdzewnej do luksusowych stylów diamentowych bruków i artystycznego BOY • seria PRZYJACIÓŁ ARTY DIAMONDS. Dla fanów zegarków, które uwielbiają CHŁOPIEC • PRZYJACIEL, twój chłopak ma większy wybór.

CHŁOPIEC • Kolekcja FRIEND ARTY DIAMONDS

Aby uzyskać więcej, kliknij: Reflet codziennie nosi nowe uczucie

 
   Powiedziałem, że kolejnym popularnym modelem w tym roku powinien być zegarek Reflet firmy Boucheron, który został zaprojektowany przez założyciela marki Louisa Boucherona w 1947 roku i jest jednym z klasycznych zegarków Boucheron. Minimalistyczna sylwetka i klasyczne cięcie Cabochon w kształcie jajka, a także opatentowany mechanizm ukrytej klamry sprawiają, że ten styl jest prosty i stylowy. W tegorocznym Baselworld, klasyczna seria Reflet wprowadziła różnorodne style i rozmiary, różnorodność kolorów i materiałów wymiennego paska stała się atrakcją.
Aby uzyskać więcej, kliknij: Proste, ale seksowne

 
   Projekt jest również prosty i elegancki. Sen Bulgari Divas ma swój własny, niepowtarzalny styl. Zegarek Divas’Dream inspirowany jest nie tylko ponadczasowym pięknem Rzymu, wspaniałego miasta, ale także mozaikowym wzorem podłogi zdobiącym Wielkie Łaźnie Caracalla. Dlatego kształt wachlarza stał się kultowym elementem projektowania biżuterii Bulgari haute i doskonałych zegarków. Największą atrakcją tego nowego zegarka podstawowego Divas’Dream jest brązowa tarcza z octanu, będąca połączeniem naturalnej bawełny i włókna drzewnego. Taupowo satynowy pasek ma 12 diamentowych znaczników godzin (około 0,13 karata). Klamra z białego złota 18K. Prostota jest seksowna i kobieca.
Czytaj więcej: VIII GRAND BAL COQUETTE
   Od momentu pojawienia się stylu GRAND BAL, piękny i wspaniały przedni rotor stał się klasycznym elementem zegarków Dior, obracając się elegancko, takich jak spódnice tancerzy na dużych imprezach tanecznych, a także sukienki mody Dior. Projektanci używają co roku różnych materiałów i inspiracji, aby zmienić urokliwy styl tego wspaniałego przedniego wirnika. Tegoroczny różowy zegarek DIOR VIII GRAND BAL COQUETTE, ozdobiony piórami i kamieniami szlachetnymi, jest prosty i elegancki, nawiązujący do klasyki, należy nosić go na cudowną imprezę balową.

Kolekcja DIOR VIII GRAND BAL COQUETTE, stal nierdzewna, diament, szafir, ettringit i pióro
   Każdego roku w Grand View Garden zawsze pojawiają się miłe i przyjemne niespodzianki, ale nie ma zbyt wielu stylów, które można naprawdę zacząć. Po dogłębnym przemyśleniu, zegarka, który ma z nami swój los, naprawdę trzeba dokładnie szukać. Powyższe dziecko można opisać jako dobrą kompleksową wartość we wszystkich aspektach, jeśli pozwalają na to zasoby finansowe, ale także małe serce, po prostu zaakceptuj to.

Gwiazda Nocy Lot Breitling Aerospace Wielofunkcyjna Ewolucja Night Mission Chronograph

Nowy wielofunkcyjny chronograf Breitling Aerospace Evolution jest wykonany z nowego czarnego, satynowo wykończonego czarnego tytanu, z chłodnym i mocnym, czystym czarnym matowym efektem na powierzchni, unikając jakichkolwiek odblaskowych zakłóceń w działaniu. Aby upamiętnić 30. rocznicę urodzin ekstremalnej klasycznej serii „pilota na nadgarstek pilota” wielofunkcyjnego chronografu Breitling Aerospace, Breitling wprowadziła również limitowany model pamiątkowy; kolor tarczy wykorzystuje kultowy żółty marki Breitling i jest wydawany w limitowanej edycji 300 na całym świecie Kawałki
   Wielofunkcyjny chronograf ewolucyjny Breitling Aerospace z wydajnym mechanizmem SuperQuartzTM, wyświetlaczem analogowym i cyfrowym oraz łatwym w obsłudze, dobrze zorganizowanym systemem sterowania, stał się chronografem, który łączy wszechstronność, niezwykłą wydajność i wydajne wrażenia. Model do eskorty wybitnych profesjonalistów.
   Dziś jego lekka i solidna obudowa z tytanu jest poddana obróbce węgloazotowaniem o wysokiej wytrzymałości, a powierzchnia jest prezentowana z chłodnym i mocnym efektem czystego czarnego matu, który pozwala uniknąć jakichkolwiek odblaskowych zakłóceń w działaniu, pokazując bardziej techniczny, funkcjonalny i wyrafinowany styl. . Jednokierunkowa obrotowa ramka w kształcie zapadki jest wygrawerowana cyfrowymi znacznikami godzin i ozdobiona czterema wskaźnikami ramki, co nie tylko zapewnia najlepszą kontrolę obrotu, ale także skutecznie chroni dwustronnie antyrefleksyjny szafirowy kryształ. Jasne wskazówki i cyfrowe znaczniki godzin wyróżniają się na tle ciemnej tarczy, zapewniając doskonałą czytelność w każdej sytuacji. Wytrzymały i odporny na zużycie wojskowy pasek do zegarków jest wykonany z zaawansowanej technologicznie tkaniny syntetycznej, która doskonale dopasowuje się do krzywizny nadgarstka; uzupełniona składaną klamrą ma zarówno niezwykłą technologię, jak i zdecydowany wygląd. Nowy brąz jest już dostępny.
Aerospace Evo Night Mission „30e anniversaire” edycja limitowana
   Aby uczcić 30. rocznicę wielofunkcyjnego chronografu Breitling Aerospace (po raz pierwszy wprowadzony w 1985 r.), Breitling wprowadził również specjalną limitowaną edycję 300 specjalnych zegarków dla nowego satynowo-matowego czarnego tytanowego zegarka. Cechą wyróżniającą ten model jest to, że kolor tarczy wykorzystuje kultowy żółty marki Breitling. Dwa nowe wielofunkcyjne chronografy Breitling Aerospace Evolution Night Task są wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe SuperQuartzTM certyfikowane przez Swiss Official Observatory (COSC) i wyposażone w analogowe i cyfrowe wyświetlacze. Ten potężny i potężny „silnik” może dokładnie i niezawodnie realizować wszystkie praktyczne funkcje związane z lotem, w tym funkcje pomiaru czasu z dokładnością do 1/100 sekundy, odliczanie, wyświetlanie drugiej strefy czasowej, alarm, minuty sondowania i Wyświetlanie kalendarza itp. Jest również wyposażony w wysokiej jakości podświetlany system wyświetlania kompatybilny z goglami noktowizyjnymi, który jest łatwy do odczytania. Idealne połączenie najnowocześniejszej technologii i potężnej mocy do eskorty w każdą pogodę i nocny lot.
[Parametry techniczne]

 Mechanizm: ruch typu Breitling 79, superkwarc z kompensacją temperatury SuperQuartz ™, szwajcarski oficjalny certyfikat obserwatorium (COSC), analogowy i cyfrowy wyświetlacz LCD 12/24 godzin, wyświetlacz z podświetleniem (kompatybilny z goglami noktowizyjnymi); dokładność pomiaru do 1 / 100 sekund, odliczanie; wyświetlanie drugiej strefy czasowej; alarm; odliczanie minut; programowanie na 4 lata; wyświetlanie pozostałej mocy (EOL); obudowa: czarny tytan; wodoodporny do 100 metrów (330 stóp); jednokierunkowa zapadka Obrotowa ramka; szafirowy kryształ, wykończenie antyrefleksyjne po obu stronach; średnica: 43 mm;
 Tarcza: czarny wulkan lub żółty kobra (ograniczony do 300 sztuk na całym świecie).
 Pasek / Bransoletka: wojskowy pasek wojskowy.
 Cena referencyjna: od 41 000
Breitling
   Jako ekspert w dziedzinie precyzyjnych zegarków Breitling odegrał ważną rolę jako pionier w historii rozwoju nowoczesnych zegarków z chronografem, a także jest liderem w dziedzinie zegarków o złożonych funkcjach. Niezliczone chwalebne chwile podboju nieba przez ludzi. Jako jedyna marka zegarków na świecie wyposażona w najdokładniejsze i najbardziej niezawodne ruchy dla całej gamy zegarków, wszystkie ruchy zegarków Breitling (w tym zegarki mechaniczne i zegarki kwarcowe) są certyfikowane przez Swiss Official Observatory (COSC), a Breitling jest również jednym z niewielu Jedna z marek zegarków, która ma możliwość produkcji automatycznych mechanicznych mechanizmów chronografu. Opracowanie i produkcja tych mechanizmów została zakończona w Centrum Zegarków Precyzyjnych Breitling. Jako firma rodzinna Breitling jest również jednym z niewielu niezależnych zegarmistrzów w Szwajcarii. Witamy w świecie Breitling!