Zwrot Podwójnej Wystawy Te Proste I Wybuchowe Modele, Które Musisz Kupić

Czy widziałeś tak wiele luksusowych zegarków damskich, które są tak zimne, że nie masz przyjaciół, czy czujesz się także niesamowicie i łagodnie przez lata? Ale to prawdziwi przyjaciele, którzy naprawdę mogą zacząć, prawda? Które zegarki po tegorocznym podwójnym pokazie są naszymi modelami? Spójrz na następujące modele. Ponieważ te modele wybuchowe nie tylko będą dobrze wyglądać w tym roku, dziesięć lat później nadal będą klasycznymi modelami.

Cartier Hypnose to kolejne klasyczne arcydzieło

 
   Cartier jest zawsze taki duży i za każdym razem, gdy pojawia się nowy produkt, zawsze wydaje dużo pieniędzy i walczy z Fang Yan. W tym roku nowy damski zegarek Cartier Hypnose firmy SIHH wprowadził na rynek różnorodne style, prosty design z podwójnym kółkiem, po raz kolejny odzwierciedla zrozumienie piękna prostoty przez Cartiera, wszędzie uosabia estetyczną równowagę i elegancję. Białe złoto, różowe złoto, diamenty pavé oraz wiele innych stylów i rozmiarów. Co ważne, jest to seria zegarków specjalnie wydana dla kobiet. Można przewidzieć, że ten prosty styl będzie kolejnym dla Cartiera Wybuchowa praca. Jeśli zaczniesz, wybierz ten podstawowy czarno-biały styl.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: CHŁOPIEC • PRZYJACIEL Twój męski bilet ma więcej opcji

   Ubiegłoroczna faworytka wśród fanów zegarków na pewno będzie miała CHANEL BOY • PRZYJACIEL. Prosty i neutralny design przyciągnął niezliczoną liczbę fanów zegarków kobiecych do naśladowania. Co więcej, jest prosty i przystojny, porównywalny do jej chłopaka. Tegoroczny świat Baselworld Chanel sprawił, że wiatr tego chłopaka stał się jeszcze gorętszy, więcej stylów, więcej rozmiarów, od prostych stylów ze stali nierdzewnej do luksusowych stylów diamentowych bruków i artystycznego BOY • seria PRZYJACIÓŁ ARTY DIAMONDS. Dla fanów zegarków, które uwielbiają CHŁOPIEC • PRZYJACIEL, twój chłopak ma większy wybór.

CHŁOPIEC • Kolekcja FRIEND ARTY DIAMONDS

Aby uzyskać więcej, kliknij: Reflet codziennie nosi nowe uczucie

 
   Powiedziałem, że kolejnym popularnym modelem w tym roku powinien być zegarek Reflet firmy Boucheron, który został zaprojektowany przez założyciela marki Louisa Boucherona w 1947 roku i jest jednym z klasycznych zegarków Boucheron. Minimalistyczna sylwetka i klasyczne cięcie Cabochon w kształcie jajka, a także opatentowany mechanizm ukrytej klamry sprawiają, że ten styl jest prosty i stylowy. W tegorocznym Baselworld, klasyczna seria Reflet wprowadziła różnorodne style i rozmiary, różnorodność kolorów i materiałów wymiennego paska stała się atrakcją.
Aby uzyskać więcej, kliknij: Proste, ale seksowne

 
   Projekt jest również prosty i elegancki. Sen Bulgari Divas ma swój własny, niepowtarzalny styl. Zegarek Divas’Dream inspirowany jest nie tylko ponadczasowym pięknem Rzymu, wspaniałego miasta, ale także mozaikowym wzorem podłogi zdobiącym Wielkie Łaźnie Caracalla. Dlatego kształt wachlarza stał się kultowym elementem projektowania biżuterii Bulgari haute i doskonałych zegarków. Największą atrakcją tego nowego zegarka podstawowego Divas’Dream jest brązowa tarcza z octanu, będąca połączeniem naturalnej bawełny i włókna drzewnego. Taupowo satynowy pasek ma 12 diamentowych znaczników godzin (około 0,13 karata). Klamra z białego złota 18K. Prostota jest seksowna i kobieca.
Czytaj więcej: VIII GRAND BAL COQUETTE
   Od momentu pojawienia się stylu GRAND BAL, piękny i wspaniały przedni rotor stał się klasycznym elementem zegarków Dior, obracając się elegancko, takich jak spódnice tancerzy na dużych imprezach tanecznych, a także sukienki mody Dior. Projektanci używają co roku różnych materiałów i inspiracji, aby zmienić urokliwy styl tego wspaniałego przedniego wirnika. Tegoroczny różowy zegarek DIOR VIII GRAND BAL COQUETTE, ozdobiony piórami i kamieniami szlachetnymi, jest prosty i elegancki, nawiązujący do klasyki, należy nosić go na cudowną imprezę balową.

Kolekcja DIOR VIII GRAND BAL COQUETTE, stal nierdzewna, diament, szafir, ettringit i pióro
   Każdego roku w Grand View Garden zawsze pojawiają się miłe i przyjemne niespodzianki, ale nie ma zbyt wielu stylów, które można naprawdę zacząć. Po dogłębnym przemyśleniu, zegarka, który ma z nami swój los, naprawdę trzeba dokładnie szukać. Powyższe dziecko można opisać jako dobrą kompleksową wartość we wszystkich aspektach, jeśli pozwalają na to zasoby finansowe, ale także małe serce, po prostu zaakceptuj to.